Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hamar elmegyek szex közben....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar elmegyek szex közben. Hogy lehet orvosolni a problémát?

Figyelt kérdés

Nem volt még komoly kapcsolatom, buliba is csak néha megyek, ha összejön valami csaj egy éjszakára, nem jó a szex.

Hamar elmegyek, de csak akkor ha én is mozgok szex közben.

Mivel ritkán van csajom, sokat masztizok minden nap.

Így csajozni sem merek igazából, mert tudom, hogy szar lesz a szex és majd úgyis elhajt.

Néha elszoktam járni ha nem jön össze lány buliban, örömlányhoz is, de ott is az a baj, hogy 5-10 perc alatt megvan, ezért meg sajnálok kiadni pénzt.

Ha orálisan csinálja akkor sokáig tart.

Nem tudok mit kezdeni magammal, emiatt sincs önbizalmam, és egy idegen nővel vagyok kicsit gátlásos vagyok görcsölök, nem tudok feloldódni.


2015. nov. 29. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

mi a baj a 10 perccel ha előtte még nyalod egy 10 percig beteszed és ha ne megy el akkor még ujjazod 10 percig aztán ha attól sem akkor 10 perc alatt ujra feláll és mehet tovább

amugy meg pc izom gyakorlat és a maszti is legalább 15-20 perces legyen

szex közben meg próbálj meg nem felizgulni annyira és másra gondolni

meg ha tudod hogy mész buliba akkor csapd ki 2-er és ,ár jobb lesz

2015. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert mindenki itt beszél az órás, kétórás szexről.

Nekem ez a 10 perc cikinek számít.

2015. nov. 29. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:

az átlag 5-6 perc :D

de a sokan a hosszabb ment alatt is 15-20 percet értenek folyamatosan :D

2015. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam.Itt olvastam hogy órákig bírja meg stb

de őszintén ha én 30 percél tovább reszelnék egy csajt a végére már idegbajos lennék.meg ott már valami probléma is van.

10-15 perc simizés puszilagát. 10-15 perc nyalás aztán mehet a menet

amugy az átlag 5-6 perc között van

2015. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze? :D Jó a box sem egy menetből áll azért bírok többet is.

De melóhelyen az egyik munkatárs azzal hencegett, hogy napi 3-4 órát szexelnek.

Meg még valaki hogy naponta 5-6× csinálják. Ha ilyen 15 perc max talán el tudom képzelni, de hogy ha egy órás ahogy mondja akkor állandóan dugniuk kellene...

2015. nov. 29. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!