Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavarna titeket ha megtudnátok hogy a barátotok/férjetek lefotózná az álló f*rkát és neten elküldené más nőknek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon.
2016. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mintha eloben mutogatta volna idegeneknek az utcan.
2016. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent termek mintanak szantad vagy miert kuldozgeted?
2016. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nagyon zavarna, valószínűleg azonnal szakítanék is vele.
2016. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit szégyellnem rajta, de mint férfi kérdezem, miért küldözgetném én a farkam a neten? Fiatalabban sem és most sem jutna eszembe. Jó nem egy 40-es négerfarok, de azért teljesít még rendesen és nem értem. Ezt a te barátod csinálta vagy mi? Flörtölgetek rendszeresen kapcsolat mellett is, nem árt érezni, hogy azért még jók vagyunk, de ezt én nem értem. Szerintem az ilyen emberekkel valami nem stimmel.


29f

2016. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarna.
2016. márc. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!