Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hallotam, hogy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallotam, hogy szűz fiúknak érdemes idősebb tapasztalt lánnyal megtanulni jól szexelni. Hány évvel legyen idősebb, mondjuk 5-tel? és hol találjak ilyet?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, ostobaságot hallottál
2016. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korod?
2016. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy velem egykorúval vesztettem el, de neki már 7 partnere volt az életben előttem, nekem meg ugye ő volt az első.


1 hónapig jártunk össze, sokat tanultam tőle az alapokról.

Mindez 20 éves koromban volt.

2016. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó ötlet az, ha valaki az első szexuális élményét egy tapasztalt, megbízható, odaadó, figyelmes és türelmes nővel éli meg. Hogy hol találsz ilyen nőt? Nos, körül kell nézni, hírdetni. Voltak (vannak) olyan gelyek ahová ezért megy a fiú, régebben az apja vitte el a lámpás házba pontosan ezért! Mindenképpen ezt ajánlom, nekem is egy Marika néni mutatta meg az örömöket és volt köztünk úgy 30 év! :) De nem bántam meg, mert aztán az első barátnőmnél nem bénáztam és lehettem büszke magamra! Különben is, srácoknál gyakran olvasod, h nőt keres 18-99 között...:) (Persze ha bi vagy homó valaki, szerintem ott is így kéne működni, hiszen az egészség és legfőképpen az önbecsülés, tapasztalatszerzés a szexualitás minden módjában rendkívül fontos az első aktus! Jó tanárnéni, tanárbácsi kell mindenkinek! Sok örömöt neked (is)! :)
2016. febr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!