Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23, évi házasságban lenne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23, évi házasságban lenne egy olyan vágyam, hogy más pasival is szexelhessek, , a férjem tudtával beleegyezésével, , Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Persze hogy az. Ha mindig ugyanazt a kaját eszed, persze hogy ráunsz.


Egyébként nem unalmas a szexuális életetek? Kielégítő a szex?

2016. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy eddig bírtad. Olvasd el: Gondolkozz másképp a szexről
2016. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem , nem untam rá,,vele is igényelem a szexet, és nagyon is jó vele és kielégítő is,,de néha igényem lenne más idegen pasira is..Izgalmas lenne szerintem..Kicsit meglepődött ,de beszélgetünk róla :))
2016. jan. 25. 20:27
 4/18 anonim ***** válasza:
Esetleg elmehetnétek swinger klubba néhanapján egy jó párcserés szexre. Vagy bevenni valakit harmadiknak.
2016. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Menjek át?
2016. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ötös nem jelentkezőket szeretnék fogni :D de köszi...:P
2016. jan. 25. 20:34
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

hat oszinten szolva szerintem nem normalis dolog.

miert is akarnal mas ferfival szexelni?? Nem eleg neked a parod?? ne legyunk mar ennyire elegtelenek

es csak mellekesen lehet hogy nem lattad de szinte 100% hogy a ferjednek k...va szarul esik hogy massal is szexelnel. Igy azt erezheti hogy o nem tud eleget nyujtani neked

csak gondoljunk abba bele hogy te nem is gondolsz ilyenre es nem is gondolnad hogy a ferjed csinalna ilyet. DEE o oda megy hozzad es azt mondja hogy o massal is akar szexelni. Szerintem szarul esne.

2016. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tokte normalis. De ehhez komoly bizzalom szukseges. Ha kivanod es o is benne lenne probaljatok ki. Utana majd meg tudod h jo vagy sem. Ha nem csinaljatok akkor ez vagy is marad, inkabb igy mint massal. Legyen inkabb egy olyan ember akiben meh biztok. Nekem mind a kettobe volt reszem. En haver es egy no. Meg 2 novvel is voltam mar. Nagyon kivantam, kivancsi voltam. De azotta nem vagyakozzom a harmasra. Foleg nem egy masik kan tarsasagaba. Ket nobe viszont barmikor benne lennek. 19F
2016. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát,még a privátban érkezett negatív válaszokat is..

De miért kell azt gondolni,hogy gond lenne vagy van a kapcsolatunkban? Inkább őszinte mert elmertem neki ezt mondani,nem pedig a háta mögött kufircolok félre...Hmmm ez senkinek nem jutott eszébe? Ehhez feltétlen bizalom kell.. :)))

2016. jan. 25. 22:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Hol laktok?:D
2016. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!