Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha első 'randin' lefekszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első 'randin' lefekszem egy pasival akkor törvényszerű hogy ribizlinek gondol?

Figyelt kérdés
Regota ismerjuk egymast, de csak most randizzunk ugy eloszor. En nem gondolom hogy meg kene tartoztatnom magam ha kivanjuk egymast a pasival,sztem nem ezen mulik h komolyan vesz v sem.. Sztem tobb eves ismerettseg utan foleg nem problema ha teret adunk a vágyainknak. De vajon ezt egy pasi is igy gondolja?
2016. jan. 25. 22:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyebkent mindketten huszonévesek vagyunk ha ez számít
2016. jan. 25. 22:37
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem, szerintem málnának. De az epret sem zárnám ki.
2016. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Kalapom emelem a #2 előtt...
2016. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt már,hogy ilyenből lett komoly kapcsolatom.Szoval nem,ettől még nem vagy ribizli.
2016. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem csak ő, de még én is.
2016. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Azért, nehogy abból indulj ki amit itt ilyenkor bőszen irkálnak a szobahímek, az nem a valóság. Ha régóta ismered akkor semmiből nem lesz probléma szerintem. Legyetek ügyesek, csináljátok úgy, hogy meghitt emlék maradjon, nem tudom nektek milyen tempó kell ehhez.
2016. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ne csak üresen beszéljek, nekem van egy olyan lány akibe 4 éve folyamatosan újra beleesek és fantáziálok néha. De azért illúzióromboló lenne ha azonnal ledobná a textilt és magára húzna, úgy kb az lenne az ideális, ha hagyná magát megnyerni, amíg közeledek hozzá.
2016. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*ahogy közeledek hozzá.
2016. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, haverom is összefeküdt a csajjal első "randin", már több mint egy éve együtt vannak..
2016. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha az fel sem merül, hogy később akár menyasszonya, felesége is lehetnél, hanem komoly kapcsolatként is csak max. az, hogy akár el lehettek pár évet, vagy többet is élettársként, akkor még nem probléma.
2016. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!