Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen, nyomorék, életképtelen?

Figyelt kérdés
csak 13 centi :(
2016. jan. 26. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Lókakit van 16 felett mindenkinek :)

Mindenki hazudik szinte.

Más meg le se írja a méretét, és nehogymár a gyakori reprezentatív mintának számítson :D

2016. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Nellesz válasza:
Ez hülyeség. Nem számít mekkora. Nem minden lánynak kicsi az a 13 centi. :)
2016. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A nagy részük, úgy sem fogja, a szemedbe mondani, hogy kicsi az a 13cm, főleg ha nem tartozik, hozzá egy jó 4,5-5cm-es vastagság.. Hát igen akkor eléggé szenvedés a szex, nekem is ekörül van mint neked, csak vékony, és röhögött már ki nő, amikor elővettem. Ez van egy átlag mérettel és vastagsággal ez nem történt volna meg velem. A méret minden nőnek számít, a kicsit nem szeretik.
2016. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
" kisbohóc is tud nagycirkuszt csinálni"
2016. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb csak kamu...aki azt írja...hogy 18- 20 centis
2016. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

húha... és én még azt gondoltam a 16 centi körüli hosszra hogy kicsi... noha nálam nagyobb gond hogy eléggé ferde. Viszont így a hozzászólásokat olvasva már elhiszem a nőknek amikor azt mondják, nem kicsi az enyém... Komolyan ilyen sok a 15 centi alatti? Hihetetlen...


De amúgy mindenhol ezt hallom én is, hogy nem a hossz, inkább a vastagság számít, de ez is függ attól hogy milyen termetű a partnered. A vékonyabb nőknek alapból szűkebb a hüvelyük, valamint aki még nem szült, annak is. Na meg aki sokat szexelt nagy méretű farokkal, annak elhiszem hogy idő után túl kicsi az a 13 centi...


Áh, ne parázz emiatt. Szerintem ez olyan, mint nőknél a mell. Sok nő szégyelli hogy "kicsi" a melle, pedig legtöbbjének teljesen formás kis tenyérbe illő, és valljuk be mi férfiak, néhány kivétellel azért mi sem a gigászi méretekért rajongunk, max úgy tekintünk rá, mint nők a nagy farokra: látványos... ennyi. :)

2016. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!