Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg a lánynak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a lánynak, hogy csak akkor láttam szépnek, mikor kanos voltam?

Figyelt kérdés

A hétvégén beszélgettem egy lánnyal. Eléggé be voltam akkorra már indulva, és ittam egy kicsit. Nem mondanám hogy szépnek láttam, de mondjuk egész normálisnak. És szívesen lefeküdtem volna vele, de ő még nem akart rögtön


Hazamentem, kivertem. És már abban a percben éreztem hogy ez így nagyon nem lenne jó. Józanul átgondolva a lány eléggé el van hízva, és még az arca is csúnya. Facebook-on már beszéltünk azóta, de nem említettem ezt neki. Most már le akarna feküdni, de nem tudom hogy mondjam meg neki ezt úgy, hogy ne bántsam meg nagyon


Hazudni sem akarok. De van bennem azért annyi jószándék, hogy ha semmi nem jut eszembe holnapig, akkor inkább hazudok neki valamit, hogy ne essen neki rosszul. De még azt sem tudom mit.


22F



2016. jan. 27. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%

Egyrészt nem szép dolog, hogy mások érzéseivel játszol. Gondolj bele az ő oldalába: lehet, hogy te vagy az egyedüli pupák, aki ajánlkozott hogy lefekszik vele. Aztán meg cserben hagyod..

Másrészt, a tescos zacsit mire találták fel? :p Viccen kívül.. ha józanul nem látod szépnek, igyál addig amíg el tudod viselni.

2016. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Irj ram 17l
2016. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hát én velem is volt ilyen, hogy részegen fűztem egy nőt aki akkor bejött, aztán pár nap múlva randira került sor és megláttam józanul, hát kellemetlen az ilyen :D
2016. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mond,hogy osszejottel egy csajjal
2016. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha ő is tudja hogy csak egy szex lesz akkor mire ez a nagy felhajtás kibírod kézen állva is!
2022. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hidd el a punci finom.

Jobb mint a verés.

Hát ha még be is kapja előtte.

A csomagoláson meg sok féle képpen lehet segiteni.

Sötét,kis pia,betépni satöbbi ….

2023. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!