Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom szerint nem fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint nem fontos a szex egy kapcsolatban. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Sosem csaltam meg, tudtommal ő se engem. Nagyon jól megvagyunk. Csak egy valami van, ami engem nagyon zavar... Állítása szerint nem olyan fontos a szex egy kapcsolatban. Szerintem elég ritkán szeretkezünk, hetente 2-3×. Én 21 vagyok, Ő 27. Szóval elég fiatalok vagyunk. Lehet, hogy neki nincs akkora igénye mint nekem? Mert én elég sűrűn csinálnám, kívánom őt. Meg nem is arról van szó, hogy elhanyagolom magam, divatosan öltözök, tiszta vagyok, szóval szerintem nem vagyok olyan nő akit elhanyagolna a párja mert nem kívánatos... Van ilyen pasi aki ennyire nem kívánja a szexet??
2016. jan. 29. 15:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

A szex fontos a kapcsolatban, a 3 pillér egyike..

Nem egyforma az igényetek. Igen van olyan pasi aki kevésbé igényli.

2016. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek alacsonyabb a libidója igen.
2016. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
7%
már nem szeret ő annyira,rádunt kissé.
2016. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Azért a heti három nem annyira kevés.
2016. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Mindenki más, mindenkinek mások az igényei, de nekem személy szerint nagyon fontos. Bár hozzáteszem, hogy 10 éve vagyok együtt a párommal, gyerek is van, úgyhogy én örülnék, ha heti 3 alkalom meglenne, csak sokszor nem jön össze és nálunk is a férjemnek kevesebb az igénye, viszont én majdnem minden nap tudnám csinálni. Viszont neki is fontos, csak sokszor nem úgy jön össze.

Viszont amikor még csak az elején voltunk a kapcsolatunknak, amikor még nem volt gyerek, akkor a heti 6-7 alkalom is megvolt.:)

Amúgy idővel okozhat gondot, ha nem egyformák az igények...

2016. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nekem az első barátom volt ilyen,én napi szinten kívántam volna,neki elég volt a heti 1 is.De ez a "kedvtelenség"nála más területeken is megmutatkozott.Szóval van ilyen,de az,hogy hasonló szexuális étvágyatok legyen,nagyon is fontos egy kapcsolatban.
2016. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A heti 3 is csak azért van mert szinte "megerőszakolom" :-) na jó, abból 1 alkalom, amikor ő kezdeményez. Mindig ilyen volt, a kapcsolatunk elején is...
2016. jan. 29. 16:07
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a heti 3 alkalommal nincsen semmi probléma. Sajnálom, hogy nem ugyanakkora ezen igényetek, próbálj meg vele beszélni, ha ez nem megy, akkor ne erőltesd nagyon. Sajnos ez vagy így, vagy úgy a kapcsolatotok rovására fog menni, de azért drukkolok!
2016. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele, de ő folyamatosan azt hangsúlyozza, hogy a szex az elenyésző egy kapcsolatban. De minden más tökéletesen működik, rengeteget nevetünk, megoldjuk közösen a problémákat, 100%-ig egymás mellett állunk. Csak ez a dolog nehézkesen megy, és ha van is szex, az sem minőségi.
2016. jan. 29. 16:20
 10/26 anonim ***** válasza:

Oké, neki nem fontos, de neked az. Akkor inkább te legyél kielégületlen, csak mert neki így jó.

Nézd, itt két dolog fog lenni egy bizonyos időn belül. Egyik variáció, hogy megcsalod, a másik meg, hogy rájössz, hogy nem vagytok egymáshoz valók, mert ő nem tudja megadni neked, amire neked szükséged van és szakítasz vele.

Harmadik lehetőség csak akkor van, ha hajlandó a kompromisszumra és többször kezdeményez. De ha ő alapból ilyen, akkor oké, hogy most még minden működi, de szerinted majd mikor még több ideje lesztek együtt, házasság, gyerekek, unalmas, szürke hétköznapok, munka, akkor szerintem ez a heti 3 mennyire fog lecsökkenni? Kb. havi 3-ra. Beéred majd vele? Nem hiszem...

2016. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!