Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom szerint nem fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint nem fontos a szex egy kapcsolatban. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Sosem csaltam meg, tudtommal ő se engem. Nagyon jól megvagyunk. Csak egy valami van, ami engem nagyon zavar... Állítása szerint nem olyan fontos a szex egy kapcsolatban. Szerintem elég ritkán szeretkezünk, hetente 2-3×. Én 21 vagyok, Ő 27. Szóval elég fiatalok vagyunk. Lehet, hogy neki nincs akkora igénye mint nekem? Mert én elég sűrűn csinálnám, kívánom őt. Meg nem is arról van szó, hogy elhanyagolom magam, divatosan öltözök, tiszta vagyok, szóval szerintem nem vagyok olyan nő akit elhanyagolna a párja mert nem kívánatos... Van ilyen pasi aki ennyire nem kívánja a szexet??
2016. jan. 29. 15:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
"Akkor inkább te legyél kielégületlen, csak mert neki így jó. " Bocsi, ide kérdőjelet akartam tenni.
2016. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%

Előfordul, hogy két ember szexuális igénye nem egyezik. Ilyenkor nehezebben működik a kapcsolat.


Két dolog van, amiben eltértek. Az egyik, hogy neki kisebb a libidója, a másik, hogy ő Kevésbé tartja jelentősnek a szexet a kaocsolatban.


Szenteljetek több időt ennek a problémának a megoldására mert így komolyabb feszültség is keletkezhet a kapcsolatotokban.

2016. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Mindenkinek ment a zöld kéz :-)

Kipróbálok néhány praktikát, hátha... Ha az sem fog segíteni, akkor belenyugszom

2016. jan. 29. 16:29
 14/26 anonim ***** válasza:
Azért ölelitek,csókoljátok,simogatjátok egymást szex nélkül is?
2016. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. De ha valóban jó a kapvsolatotok, akkor ezt is meg tufjátok beszélni. Ki mit tud engedni, többet beleadni, stb. Nem megoldhatatlan probléma.

Kimondottan a szexet igényled vagy elegendő a kielégülés? Adott esetben egy kis maszti vagy vibrivel játszadozás, esetleg az ő farkáról mintázott dildó is megoldást jelenthet.

Ha ketten nem tudjátok megoldani a pooblémát, akát szexuálpszichológus is tud benne segíteni!

2016. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a helyesírásért, mobilról nehéz! :(
2016. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem se túl fontos, én sose kezdeményezek semmi ilyesmit. A heti 2-3 meg elég sok szerintem. Mondjuk én lány vagyok.
2016. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Heti 3 alkalom teljesen rendben van sokak szerint?!!

Huuh..Akkor mi a parommal a napi(!!) 2-3 alkalommal hova sorolhatok vagyunk?:))

2016. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Igen, öleljük, puszilgatjuk egymást. Azzal nincs probléma. Utolsó, jót nevettem nagyon!! :D Aranyosak vagytok :D
2016. jan. 29. 16:49
 20/26 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
53%
Megsúgom ha nem jó a szex előbb vagy utóbb kampec. Hiába a nagy összhang.
2016. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!