Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 évesen már nem ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen már nem ideális elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, még nem találtam meg azt, akivel szívesen lefeküdtem volna. Kíváncsi vagyok persze milyen lehet a szex, de csak azért nem akarok szexelni, hogy elmondhassam, hogy már ez is megvolt. Viszont mégis zavar a gondolat, hogy ha legjobb esetben találok idén valakit, akivel elveszíteném, akkor is ez már olyan későinek tűnik nekem. Tévednék?
2016. jan. 29. 16:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem értem honnan jönnek az embereknél az ilyen gondolatok...19 éves vagy, nevetségesen fiatal, még el se kezdtél igazán élni.Akkor késtél el mikor az önálló gondolatokat osztogatták. ;)
2016. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 meow26 ***** válasza:
Egyáltalán nem késői. A legtöbb ember, aki 18 év alatt vesztette el, később visszamenne az időben, hogy várjon pár évet (ahogy én is). Jó, hogy vársz a megfelelőre. :)
2016. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha egy fiu irta volna ki ezt a kérdést akkor most mindenféle életképtelen fásnak lehordanatok a szerencsétlent, na h is van ez emberek?
2016. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én 22 éves voltam, és a legjobb barátnőm meg most 28 évesen találta meg azt akivel úgy döntött megteszi. Én is anno így éreztem és néhány ember éreztette is velem h le vagyok maradva meg fapina vagyok meg ilyenek, de pl van köztük már többgyerekes elvált anyuka is..

Bőven jó időben vagy.

2016. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Elvesztegetted a legjobb éveidet, még jó hogy zavar, engem is zavarna.
2016. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is majdnem 19 voltam mikor elveszettem, nem érzem, hogy bármiről is lemaradtam volna.
2016. jan. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!