Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire furcsa vagy beteges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa vagy beteges gondolat ez nő létemre?

Figyelt kérdés

sokszor elfantáziálgatok arról hogy pl milyen jó lenne ha lenne egy saját férfi háremem mint a régi araboknál csak férfi verzióban (nem tudom hogy ilyen létezett-e) és akkor ott lennének a házamban pl így elképzeltem..


A tágas nappaliban fekszem a kanapén közben szőlőt meg gyümölcsöket majszolgatok iszogatok egy kis bort ők meg közben férfias dolgokat csinálnak pl birkóznak vagy valami pl kűzdenek egymással (de nem durván csak úgy..) én meg közben nézegetem őket, aztán amelyiket megkívánom azt elvinném magammal


és olyan jó lenne lenne köztük olyan ízmos meg szálkás meg olyan kis sovány is :PP mikor épp milyen kedvem van :D


(Más lányoknak is eszébe jutott már ez?!)


24/N


2016. febr. 1. 01:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%

Uhum. Én is eljátszom néha a gondolattal, hogy milyen lenne. Nem 20, mondjuk 5-6. :D

20/L

2016. febr. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy fantáziáltam már ilyesmiről. Illetve valószínűleg el is fogadnám, vagy kipróbálnám, ha komolyan lehetőség adódna rá. :D

Azt nem tudom, mennyi pasi lenne az ideális, de nálam is lenne köztük mindenféle: izmos, sportos, magas, vékony, átlagos, férfias, fiús, szőke, barna, fekete... :)

Egy házban vagy birtokon laknánk mindannyian, és mind udvarolnának nekem folyamatosan, de én döntöm el, mikor melyikkel megyek el randira vagy bármilyen közös programra, illetve ettől függetlenül azt is, hogy a szobámba melyik nap melyiket hívom fel. ;)


29/N

2016. febr. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagy! :D Én is kipróbálnám. :D

20/L

2016. febr. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

Ez tök jó ! Èn is folyton ilyesmiről fantáziálok ! Vagy száz adonisi pasi , akikből kedvemre válogathatok o_O

18/l

2016. febr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
40%
A SOK K....!
2016. febr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
13%
Aham, aztán azt hiszed te uralkodnál felettük, közben meg ők feletted. Ők meg így gondolkodnak: jéé, van egy ingyen kur.vánk, akibe lehet üríteni, kíváncsi vagyok ma melyikünket válassza, aki szétalázza! Fúj ma nincs kedvem, tegnap te voltál, tudod kinek van gusztusa utánad megdugni ezt a kis rib.it! :D
2016. febr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
11%
persze nincsenek illúzióim, ilyenekről fas.zhiányos rusnya jószágok fantáziálnak általában. :D
2016. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Multinacionális cégeknél ezt HR osztályvezetőnek hívják, pasi beosztottakkal.
2016. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyenre példa.

Bármilyen meglepő de Indiában egészen a britek hódításáig voltak ilyen háremek.

Mondjuk ott a többférjűség is elfogadott volt, azaz egy nőnek 4-5 férje is lehetett. Szerintem ott is volt válogatási lehetőség.

2016. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
69%
Azt bírom, hogy itt senki sem oszthatja meg a szexuális fantáziáját se anélkül, hogy ne kezdenének el vele személyeskedni meg sértegetni.
2016. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!