Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire furcsa vagy beteges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa vagy beteges gondolat ez nő létemre?

Figyelt kérdés

sokszor elfantáziálgatok arról hogy pl milyen jó lenne ha lenne egy saját férfi háremem mint a régi araboknál csak férfi verzióban (nem tudom hogy ilyen létezett-e) és akkor ott lennének a házamban pl így elképzeltem..


A tágas nappaliban fekszem a kanapén közben szőlőt meg gyümölcsöket majszolgatok iszogatok egy kis bort ők meg közben férfias dolgokat csinálnak pl birkóznak vagy valami pl kűzdenek egymással (de nem durván csak úgy..) én meg közben nézegetem őket, aztán amelyiket megkívánom azt elvinném magammal


és olyan jó lenne lenne köztük olyan ízmos meg szálkás meg olyan kis sovány is :PP mikor épp milyen kedvem van :D


(Más lányoknak is eszébe jutott már ez?!)


24/N


2016. febr. 1. 01:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
42%

20. Én örülök ha a nők megosztják a szexuális fantáziájukat meg a gondolataikat, így legalább még jobban kiábrándulok belőlük! Egyszer nekem egy nő mondta, ha a férfiak látnák a nők gondolatait, mind megundorodnának tőlük! :D

Lehet lepontozni, luvnyákok! :D

2016. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
56%
Ez olyan mint amikor a nők állandóan az érzelmekről meg szerelemről hadoválnak, meg hogy fuj milyen perverzek a férfiak, csak a szex...aztán meg mind ment csápolni a moziba a szürke 50 ár-nyalatára...:D
2016. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%
Éjjel-nappal, takaríthatnál, moshatnál a sok szétlövöldözött ge.c.i végett. :D
2016. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ejha, kedvesem, vannak vágyaid. Ha gondolod...:)
2016. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

mindenkinek vannak vágyai, amik sajnos nehezen kivitelezhetőek.... persze azért nem lehetetlen. kicsit hasonlít a te vágyadhoz ez:

Az ázsiai kultúra köztudottan apaközpontú, Délkelet-Kína Jünnan tartományában azonban mégis akad egy közösség, a Mosouk közössége, amely képes volt megőrizni az anyajogú társadalmi berendezkedést. Házanként három generációnyi nő és lánygyerek élhet együtt. A házasság fogalma ismeretlen, a lányok szabadon szerethetnek, választhatnak és akár cserélhetnek is párt, ha a férfi nem váltotta be a hozzá fűződő reményeket. Az "agglegények" együtt élnek, és várják, hogy a nők párjukká válasszák őket. A nők nevelik a gyerekeket, az apák csak látogatják utódjaikat, akik egyébként is édesanyjuk nevét öröklik.

Egyértelműen alárendelt helyzetben vannak a férfiak, ennek ellenére megbecsüli őket a közösség, ráadásul, ahogy a nőket, úgy őket sem köti a házasság intézménye, vagyis életük során számos új kapcsolat kialakítására nyílik lehetőségük.

de itt "szabad szerelem" van inkább. és a férfi nem egy lány/nő tulajdona

2016. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
hihi akkor nem vagyok egyedül :))
2016. febr. 1. 16:39
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki magad egyszer 2 pasassal és utána rájössz milyen lenne 5-6 vagy még több:)

Lehet a kettő is sok lenne, lehet kevés lenne:)

2016. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!