Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ha írok egy...

Szerintetek ha írok egy könyvet a gondolataimról, elképzelhető, hogy sikeres lesz?

Figyelt kérdés

Vagy hogy kiadják :D

Úgy gondolom, hogy sokkal betegebbgodolataim vannak az átlagnál, és ezt megpróbálnám könyvbe foglalni.

Ez előtt még nem írtam semmit, de nagy álmom, hogy író legyek.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy titeket érdekelne e, hogy mi van egy másik ember gondolataiban, vagy sem?



2016. jan. 9. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj ha jol meg van irva es igaan beteg gondolataid vannak en elolvasnam, de ne az legyen a legfobb celod, hogy kiadhasd. En is irok es blogot vezetek oda toltom fel a kesz fejezeteket. Persze nekem is nagy almom, hogy kiadjak, de ha az nem is valosulhat meg igy legalabb megismerik.
2016. jan. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagy álmod, hogy író legyél, de még sohasem írtál? Érdekes. És mire, vársz, hogy magától megíródik a könyv? Mert azt azért elárulom, hogy hosszú évek rendszeres írása kell csak ahhoz, hogy értékelhető legyen a nyelvi szinted. És akkor még a témáról nem is beszéltünk.


Ez egyébként nem lesz sikeres sohasem, mert senkit sem érdekel más gondolata/véleménye. Íróként azonban egy történetbe bele tudod foglalni a te szemléletedet, de ezt úgy kell megcsinálni, hogy ne legyen túl erőltetett, mert mint mondtam senkit nem érdekel más gondolata/véleménye.

2016. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szoktam írni! Csak még egy könyvet sem írtam meg, de ettől függetlenül, szoktam én írni, naponta 1-2 órát kb.

Ne mond, hogysenkit nem érdekelne, lásd, az elsô kommentelő is elolvasná, meg haverom is mondta, hogy ez mennyire jó ötlet.

De úgy gondoltam, hogy egy kitalált személy lenne a főszereplő, de mégis az én gondolataimról szólna.

2016. jan. 9. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz?:D
2016. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Látom, hogy már nem nagyon aktuális a kérdés, de sebaj :)

Részemről egyáltalán nem igaz, hogy senkit nem érdekel más véleménye. Ha van olyan téma, amihez van annyi mondanivalód, és olyan stílusod, amivel közölni tudod a saját látásmódodat mások felé, akkor hajrá! Nem kell ehhez konkrét könyvsorozatot kreálni, viszont ahhoz jobb technika kell, hogy egy egész könyvön át érdeklődést kelts az olvasóban.

Hasonló ambíciókkal rendelkező vagyok, 15/l

2017. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!