Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma, a kolléganőm érettségi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma, a kolléganőm érettségi előtt álló fia szabályosan körbe-tapizott. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Én sem köpni, sem nyelni nem tudtam, annyira meglepődtem, annyira előzmények nélkül történt, hogy még tiltakozni is elfelejtettem...

Fel kellett volna pofoznom? Áruljam be az anyjánál? Tegyek úgy, hogy semmi sem történt? És ha megint megteszi?



2016. febr. 1. 21:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi a kiskrapek! :D
2016. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Tetszett, mi?
2016. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Csak ezt nem értem mi köze van ahoz hogy érettségi előtt áll? Legközelebb meg kérdezd meg mit akart ezzel és beszéld meg vele.
2016. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13: ezzel a korára utaltam.
2016. febr. 2. 10:29
 15/22 anonim ***** válasza:
13 Vagyok. Jól kifogtam ezt a számot. :)Tudom de nem egyszerűbb kiírni mennyi idős? Mert ez így nem egyértelmű. Kolléganőd lehet 50 éves a fia meg 28 későn érő típus. :)
2016. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Illetve ha nem is a vége, de mit csináltál?
2016. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nem szóltam az anyjának.

Mi értelme lett volna? És ha a fia pártjára áll, én meg leszek a "gaz csábító"?

Így van egy közös "szexuális titkunk", s remélem az is marad.

Azóta találkoztunk egyszer, de az anyja végig ott volt, de láttam a tekintetén ahogy méregetett, és szerintem alig várta hogy az anyja kitegye a lábát...

Itt tartunk.

2016. febr. 6. 11:21
 18/22 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén én is voltam így, de eszembe nem jutott volna bepróbálkozni...Szóval maga a vonzalom ,,természetes" kinek ne tetszene egy idősebb nő. Viszont az hogy próbálkozik is...főleg ennyi idősen...Majd ha beszéltél vele vagy valami akkor írj légyszi, nagyon kíváncsi vagyok.Most is kösz hogy írtál:)
2016. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Megis, hogyan nez ki az, hogy minden előzmény nelkul "korbe tapizott? Megsimogatta a feneked?
2016. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

És hogy sikerült neki az érettségi?

Kap tőled valami maradandó emléket esetleg?

2016. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!