Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma, a kolléganőm érettségi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma, a kolléganőm érettségi előtt álló fia szabályosan körbe-tapizott. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Én sem köpni, sem nyelni nem tudtam, annyira meglepődtem, annyira előzmények nélkül történt, hogy még tiltakozni is elfelejtettem...

Fel kellett volna pofoznom? Áruljam be az anyjánál? Tegyek úgy, hogy semmi sem történt? És ha megint megteszi?



2016. febr. 1. 21:26
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Kiválóan leérettségizett.

Írt vagy 10 SMS-t hogy ne haragudjak.

És írt vagy húszat, hogy újra megtenné, mert nem tudja (és nem is akarja) türtőztetni magát, meg van őrülve...

Könyörög, hogy talizzunk kettesben.

Nálam pattog a labda:)

2016. jún. 27. 15:31
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Lefeküdtél a fiúval, vagy csak Kielégítetted?
2021. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!