Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit válaszolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit válaszolnátok őszintén?

Figyelt kérdés
Ha lenne pasid es hazibuliba lennetek de a pasid hazamenne te meg nagyon kiutned magad es a pasid haverja csinalna rolad olyan kepeket hogy felrehuzza a bugyid simizi a puncid meg ilyenek.. es masnap megzsarolna hogy ha lecumizod akkor nem mutatja meg a pasidnak mit szolnal oszinten?
2016. febr. 2. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ilyen velem nem fordulhat elő, sorolom miért.

1. A pasim nem hagy ott egy buliban, addig nem nyugszik, míg haza nem kísért, és nem biztos benne, hogy minden rendben van. Amúgy féltékeny típus is, tehát már csak ezért sem hagy ott egyedül egy buli közepén.

2. Ahova mi járunk házibuliba, ott barátok és ismerősök vannak, akiket ismerek, és merem állítani: nincs köztük ekkora gyökér. De a többségről biztosan tudom, hogy nem hagynák, hogy egy pasi molesztáljon, vagy öntudatlan állapotban bevigyen egy szobába. Nem járna jól, aki próbálkozna.

3. Nem ütöm ki magam, se kicsit, se nagyon. Iszogatunk, táncolunk, nem drogozunk, nem dohányzunk. Már arra is furán nézünk, aki leissza magát, de egy-egy ilyen volt már. De alapvetően nem jellemző a barátaimra se, a páromra egyáltalán nem, azt meg hadd tudjam már, én mennyit szoktam inni.

4. Ebből következik, hogy nem lehet molesztálni, mert tudom mi történik körülöttem, de ha valaki megpróbálja, akkor tudjon futni is. Öt éve járok krav maga edzésekre.

5. Nyugodtan mutassa meg a képeket a pasimnak, már amennyiben valami csoda folytán képes elkészíteni, elvégre keményen megdolgozott érte. Mivel őszinték vagyunk, nekem fog hinni, és nem neki.

Ebben az esetben én veszek egy koszorút a sírjára, mert élve nem szedik ki a kezéből. Ugyanis a pasim egyúttal az edzőm is, 90 kg tömör, halálos izom.

2016. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Kirúgnám a pasit, a haverjait pedig feljelenteném vagy megveretném.
2016. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az ám már sportoló aki ennyire tudja féken tartani az indulatait :)

Én a lenézett labdarúgást űztem, de nálunk keményen lépcsőzni vagy fekvőtámaszozni kellett ha túlzott indulat volt.

A sport lényege, hogy önkontrollra és a másoknak példát mutasson, de azzal, hogy valakit agyon ver a csávód nem lesz különb egy állattól.

Már ne is haragudj meg.

UI. mindezt úgy, hogy edző

2016. febr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!