Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves lány vagyok és évek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok és évek óta rengeteget játszom magammal szinte minden nap minimum 2xer ez normális?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 23:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Hmnn, na jó, azért ez már lehet, hogy tényleg sok :).

De én is azt mondom, míg hűséges vagy, semmi baj nincs ezzel. Esetleg szerezz be segédeszközt, talán az jobban lefáraszt, mint a kezed, amikor egyedül vagy.

2016. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
van vibrim nem is egy de nekem jobban esik ha a pici ujjaimmal jutok el :)
2016. febr. 2. 23:47
 13/30 anonim ***** válasza:

Nézzük már meg egy kicsit más oldalról is a dolgot. Kielégítő a szex? Elégedett vagy vele? Nem tudnátok még jobbá tenni? És a maszturbálással mi a helyzet, az is kielégítő? Mennyi időt szántok a szexre, és te masztival mennyi idő alatt elégíted ki magad? Nem unalmas a szex és a maszturbáció? Kellően változatos?


22/F

2016. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nem semmi, én fiúként vagyok így, de az átlagos. Ha megtudnám, hogy a barátnőm ennyit csinálja, nagyon is beindítana, több akcióra késztetne. Szóval finoman említheted neki. Szerintem más is kívánja ennyire mint te, csak a legtöbb lány bénán maszturbál, már bocsánat, de a sok itteni kérdésből ez jött le. Nem tudja ilyen természetesen kényeztetni magát, el sem jut a csúcsra, belefárad, stb. Te legalább ebben jó vagy, ezért rá is szoktál egy kicsit jobban mint az átlag. De ez arra vall, hogy tudod mi kell neked, ami férfi szempontból nagyon pozitív.
2016. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A kérdező csak villogni akar...
2016. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

már miért villognék mikor egyikőtök sem ismer ne haragudj ennek nincs sok értelme :D


ha ő csinálja nekem akkor elég hosszú idő míg eljutok és az újjaitól nem is nagyon szoktam max a nyelvétől


de ha magamnak csinálom sokszor elég 2 perc attól függ milyen kedvem van meddig akarom húzni :)

2016. febr. 3. 00:06
 17/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, itt mi van, de mindenki szelektíven lát? Feltettem egy rakat fontos kérdést, és alig válaszolsz valamire. Ne haragudj, de így hogy segítsen neked bárki is? Oké, hogy nő vagy, meg elvárod, hogy mi férfiak mindent tudjunk, de:

- nem tudunk gondolatot olvasni

- interneten keresztül meg főleg nem.

2016. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"ha ő csinálja nekem akkor elég hosszú idő míg eljutok és az újjaitól nem is nagyon szoktam max a nyelvétől


de ha magamnak csinálom sokszor elég 2 perc attól függ milyen kedvem van meddig akarom húzni :)"


Itt a válasz, mi kell még :D

2016. febr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
ennyi :)
2016. febr. 3. 00:34
 20/30 anonim ***** válasza:

Hát például kérdeztem olyanokat is, hogy:

"Kielégítő a szex? Elégedett vagy vele? Nem tudnátok még jobbá tenni? És a maszturbálással mi a helyzet, az is kielégítő? [...] Nem unalmas a szex és a maszturbáció? Kellően változatos?"


Bocs, lehet az én monitorom a szar és olyat jelenít meg, ami nincs a videovezérlőm memóriájában...

2016. febr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!