Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legbizarrabb dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legbizarrabb dolog, helyzet, amire valaha felizgultál?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 22:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Strandon egy csaj ismerősöm víz alá nyomott egy kis időre. Jó ilyet átélni, máskor is jöhetne. :D
2016. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Több is van. Mind elég bizarr xD

-egy öreg pasinak a füle xd

-két bogár csin@lta (pont ahogy írtad :D)

-egy macska

-az osztályban együtt néztük a gépet mert nem működött a kivetítő és össze szorítottak (már nem úgy hogy fájjon, csak annyira hogy rendesen össze érjenek a testrészeink, és az a durva hogy olyan emberek voltak akik alapesetben nem jönnének be, de ez a helyzet egy kicsit.. na.. xD)

-nagynéném törölközőben (alatta m&ztelen) jött ki a fürdőből

-a sz.xuális felvilágosító óra még hetedikben, az egész évfolyammal (na az nagyon kínos volt xd)

-barátnőmnek fájt a háta xDDDDD (az utána történtek már nem kevésbé bizarrak voltak :D)

-ahogyan egy pasi h.gyozik

És az nemtom hogy idetartozik-e de mikor átjött pár haverom, akkor feltúrták a gyerekkori holmijaim (amit unokahugomnak akartam adni, már össze volt gyűjtve), a lényeg hogy kivették az egyik plüss macit és "meger@szakolták" xDDD Nekik ez jó volt, de nem tom miért xDDDD

2016. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Bocsi, hogy így írtam le de fent akadt a trágár szűrőn :DD
2016. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
bazz Xd imádom az elmebetegeket :D ( bocsi :P )
2016. jún. 7. 20:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Strandon a mellettünk lévő fiatal csajszira felizgultam ahogy pucsított...
2023. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!