Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet valaha...

Szerintetek lehet valaha barátom, vagy reménytelen a helyzet? Már majdnem 16 éves vagyok, csak egy hónap kb, és még sose volt barátom, sose csókolóztam vagy randiztam.16/L

Figyelt kérdés
szerintem egy átlagos lány vagyok, barna hajjal, barna szemmel, átlagos, talán szép arccal, egy picit ducibb testtel (65kg). Kedves, hűséges vagyok, néha türelmetlen és néha nem túl beszédes, olykor csendes. Nem tudom hogy mi lehet a baj, de nem tetszek a fiúknak. Vagyis olyan fiúnak aki nekem is tetszik. Londonban élek, talán ez bonyolitja a dolgokat, hiszen néha gondolkozok azon hogy csak magyar barátot akarok. Igazából csak az kellene, hogy szeressen, tiszteljen, ne hazudjon, csaljon meg, tudjunk eggyütt hülyülni, magasabb legyen nállan, ne legyen sovány, hanem olyan középkategória, és legyen szép arca vagyis legyen jóképű. Valahogy nagyon nem akar össze jönni. Senkinek se jövök be igazán, de ami azt illeti a korombeli fiúk itt is ugyanolyan éretlenek mint otthon. Mit tegyek? Segítség

2013. dec. 2. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen ilyen gondok...pff
2013. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
vegyél visszább az elvárásokból és ne ezek alapján keress magadnak párt, am meg ráérsz még kicsilány :)
2013. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

jaaaaaj most milesz.


figyi én 23évesen még csak pár csókon vagyok túl fiú létemre, de nem aggódom :D

2013. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól megmondtad. Elég kevés esély van, hogy pont olyannal találkozol össze, amely mindegyik pontodnak megfelel. Te sem vagy érett nő képzeld, így nem mondhatod a fiúkra azt, hogy éretlenek!
2013. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne parázz rá:)

Egyszer úgyis találkozol egy ilyen fiúval addig is meg élvezd az egyedüllétet(szinglisséget)

Én is ezt csinálom:)

16/l

2013. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Jajj, nekem 18 éves koromig váratott magára a dolog, és még ezután évekig nem feküdtem le senkivel, de szinte folyamatosan voltak barátaim. Nem késtél le semmiről.
2013. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj ide csajszikám :)


Én 23 vagyok. Nemsokára 24. Életem első csókja 19 évesen volt (amit nem is én akartam, hanem váratlan volt) és az igazi, amit mindketten akartunk (egy másik lánnyal) az idén év elején volt. Nem vagy elkésve szerintem. Ha már 16 évesen mindenen túl akarsz lenni, mit fogsz csinálni 48 évesen? Vagy addigra már meg is akarsz halni? Ne siess annyira, inkább élvezd amit kapsz és amit átélhetsz mert komolyan mondom, pár év múlva sírni fogsz, hogy milyen jó volt régen. Vagy hogy milyen jó lett volna ha éltél volna. Barátkozz, alkoss valamit. Építs vagy fess, írj, rajzolj, csinálj zenét, filmet, sportolj vagy bármit csak élj mert ha sírsz akkor megbánod pár év múlva.


23/f

2013. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen a helyzeted. Ennyi idősen már 3 gyereked kéne legyen...Istenem..
2013. dec. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Előtted áll az élet kicsilány! :)

annyi embert ismerhetsz még meg....


megtalálod azt az igazit... ;) a türelem rózsát terem szokták mondani ;)

2013. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet, megnézlek, és lehet csókolózom veled! Találkozunk a Marble Arch-nál!
2013. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!