Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a "csak szex és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "csak szex és semmi más" kapcsolatokrol?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok a véleményekre,és hogy voltatok e már ilyenbe,esetleg most is ilyenbe vagytok e,tetszett e a helyzet vagy se, hogy lett vége, ilyesmi. ha nem akartok itt, mesélhettek privibe is.

2016. febr. 4. 16:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Volt, két évig, előre tisztázva. Tökéletesen működött. Két hetente, 10 óra.
2016. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

és ti emellett randiztatok esetleg ?

vagy ez idő alatt csak ő volt az életetekbe?

2016. febr. 4. 17:22
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem randiztam, mert komoly kapcsolatot nem akartam, de volt olyan, hogy több szexkapcsolatom is volt.
2016. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
értem :)
2016. febr. 4. 17:24
 15/24 anonim ***** válasza:
Én belevágnék egy ilyenbe, mert a munkám mellett semmi időm nincs, viszont azért szereti magát jól érezni az embert egy normális nő mellett :) 25F
2016. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ebben az a rossz, hogy a szexkapcsolat fenntartása sem tart kevesebb energiába vagy időbe, mint egy szerelmi kapcsolaté. Csak nem akarnak az emberek felelősséget és elkötelezettséget.És érzelmileg sem mernek bele állni a dolgokba. Ezek pont azok a dolgok, amik a fiúból vagy lányból felnőttet tesznek a mai világban. Így tele van a világ 30 feletti gyerekekkel. Mert nem kellett és nem is akartak soha felnőni. Aztán a társadalom meg is adja a lehetőséget a gyereklétre.

Én le nézem ezeket az embereket, amiért képtelenek a fentiek megtételére. Aztán lehet akárhogy védekezni, meg mellé beszélni, ez az alapja a dolognak.

2016. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

csak, hogy legyen egy "maradi" hozzászóló is akit le lehet pontozni:


Nem mondom hogy elítélek bárkit is mert nem vagyok én semmilyen isten, de én biztosan nem tudnék és nem is fogok belemenni ilyesmibe. Ha csak szexet akarok akkor legalább kiélem a flörtölgetős, csábítgatós, "vadász" ösztönöket és belemegyek egy futókalandba. De az, hogy valakit rendesen ismerek és úgy járkálunk össze szexelni az elég fura nekem. Ahhoz hogy valakivel beszélgessek, szexeljek több alkalommal is nekem érzelmek kellenek és kész.


24/f

2016. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem igazán igenylem a komoly kapcsolatokat, szóval ezeknek a híve vagyok . 20/f
2016. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem nekem való, de nem ítélem el aki szereti.
2016. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Legjobb!

Nekem amúgy sem jöttek be a párkapcsolatok, igényeim viszont vannak.:D

Most is benne vagyok egyben (pontosan ez az elsőm:D) egy idősebb pasassal. Mennyei.:)

18/l

2016. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!