Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a "csak szex és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "csak szex és semmi más" kapcsolatokrol?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok a véleményekre,és hogy voltatok e már ilyenbe,esetleg most is ilyenbe vagytok e,tetszett e a helyzet vagy se, hogy lett vége, ilyesmi. ha nem akartok itt, mesélhettek privibe is.

2016. febr. 4. 16:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

Nekem mar sok volt ilyen. De "sajnos" a Nok 99%-ban szerelmesek lesznek es annyi az egesznek. Ha jo a szex es kedvel Teged a masik fel egyeb tulajdonsagaid miatt is, akkor keves az esely, hogy ne alakuljanak ki erzelmek. Vmelyik elozo hozza szolo..aki emlitette, hogy aki ilyen az nem nott fel...nem feltetlen ertek vele egyet. Sztem a korombeliek kozul abba a halmazba tartozom akik nagyobb elet tapasztalattal rendelkeznek az atlagnal. Nem hiszem h itelkezni kellene ez alapjan. Tisztaban vagyok vele mik a valodi ertekek a vilagban es az egyik legfontosabb a szeretet. Viszont nem tudok csak ugy megszeretni embereket, hiaba kedves vagy szexi vagy egy istenno az agyban. Ez nekem 1 ember fele mukodik es pont. Ettol fuggetlenul rengeteg partnerrel volt szex kapcsolatom mert mindket fel szamara brutalisan jo elmenyeket jelentett. Teny h nem tartom magam normalisnak de az biztos, h nem vagyok ettol gyerek, h nem szeretek bele emberekbe azert mert jokat por noztam vagy szeretkeztem veluk X alkalommal.

30F

2016. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Csak hogy legyen teljes ellenvélemény is: nem akarok, és nem is tudnék ilyet létrehozni. Se futókaland. Csak olyannal állok össze, akivel az életemet is el tudnám képzelni. Más azt csinál, amit akar, csak ne állítsa be követendőnek és kötelezőnek.


24/F

2016. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mindig a nők akarnak szorosabbat!

De a férfi lesz előbb utóbb féltékeny!

F/60

2016. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

21-s vok

Meg sosem voltam feltekeny...

Sot en szoktam mondani,h nyugodtan menjenek es keressenek olyat aki tobbet is tud nyujtani..es ezt oszinten is gondoltam mindig..

2016. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!