Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok, még nem feküdtünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, még nem feküdtünk le a barátommal, pettingelni szoktunk, barátom szerint így semmi baj nem lesz, hihetek neki?

Figyelt kérdés
Legtöbbször a nemi szervét hozzám dörgöli, én csúszkálok rajta, mozgunk stb. Sajnos néha váratlanul elélvezett. A sperma a kezemre, a combomra, vagy félig a puncimon landolt. Nem belülre, inkább kívülre csöppent. Azonnal mentem mosakodni minden alkalommal. Behatolást még nem volt köztünk. Barátom szerint ne aggódjak nem alakulhat ki terhesség így.
2016. febr. 5. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell félned. Így nem fog. Viszont ha szexre kerül a sor használjatok gumit majd, ne hagyd magad butaságra rábeszélni
2016. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van nálunk óvszer, de még nem várni akarok a behatolással :) Csak izgulok, hogy nem kerül-e belém így valami, bár nem célirányosan kívülről pont oda élvez, hanem sajna ahogy sikerült. :( :)
2016. febr. 5. 01:09
 3/10 A kérdező kommentje:
*de még várni akarok..
2016. febr. 5. 01:10
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
15%

Hát így elég nehéz lenne teherbe esned. Ott a szűzhártya mint akadály a spermiumoknak. És azért akkor sem 100%-os a teherbe esés, ha pont beléd élvez. (ez nem arra buzdítás, hogy ne védekezettek!)

Ebből baj nem lesz!

2016. febr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha már nem leszek szűz, akkor is csinálhatjuk ezt, amit leírtam a kérdésbe, óvszer nélkül?
2016. febr. 5. 01:25
 6/10 anonim ***** válasza:

A szuzhartya lyukas,tudod azon keresztul tavozik a menstruacios ver. Hulyesegeket ne terjeszunk,hogy az megved a terhessegtol!

Egyebkent tenyleg nem kell felned ettol addig,mig bele nem folyik a puncidba.

2016. febr. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyit tanácsot tudok adni hogy ne kínozd szegényt, engedd, hogy becsusszanjon... Gumiban.
2016. febr. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az apatej, soha nem kerül közel anyuci babatartójához, akkor nem valószínű!
2016. febr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

De valóban jól gondolod, hogy várjatok még. A pettingnek rengeteg módja van, s nem eshetsz teherbe. Kézzel, szájjal is eljuthattok az orgazmusig. Remélem már te is megtapasztaltad, s pasid nem csak önző módon magára gondol? (Ha még nem, akkor egy kicsit elgondolkoznék a helyedben a srácról)

2016. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből baj de ha téged megnyugtat akkor ne élvezzen a puncidra. Annyira váratlanul nem tud elmenni!
2016. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!