Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nagyon nehezen élvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon nehezen élvez el hüvelyen keresztül. Mit lépjek?

Figyelt kérdés
21F 33N . Sose vitte el senki hüvelyen keresztül csak én de újjal. Azt érzem sokszor hogy kevés vagyok NEKI de közben ő mondja sose volt ilyen jó senkivel meg sose volt ilyen felszabadult szex közben. A lényeg hogy én elég szex mániás vagyok és elég jónak is érzem magam az ágyban ahogy ő is állítja. Nagyon szeretném elvinni szex közben de lehet az a baj hogy nem bírom sokáig. Néha van bennem ilyen hogy elhagyom mert nagyon idegesítő hogy megteszek mindent de semmi... vannak lelki problémái a múlttal kapcsolatban ez is közre játszhat hogy nem sikerül a hüvelyi orgazmus ... passz . a kérdésem az lenne mit tennétek egy ilyen hasonló helyzetben ...
2016. febr. 8. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe ezt a hüvelyi orgazmus hajszolást! Nyúlj oda, és simogasd a csiklóját szex közben. Vagy vezesd oda a kezét, hogy ő simogassa magának.
2016. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztom az elsőt.
2016. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem úgy görbül a a farkad, hogy a g pontját elérje, akkor nem fog sikerülni. próbáljatok még más testhelyzeteket, illetve ha ujjal sikerül az se baj szerintem, előtte utána ujjal, közben meg simogassa valamelyikőtök a csiklóját!!! :-D
2016. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!