Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van az, hogy leginkabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy leginkabb a c*gány pasiknak tetszem?

Figyelt kérdés
Pedig én nem vagyok cigany. Lehet azert,mert picit kihivobb az öltözékem vagy hogy lehet ez?

2016. febr. 13. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem baj,jó a füstölt kolbi is
2016. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne öltözz kihívóan akkor, és ők harsányabbak sokkal, mint a magyarok. Gyakorlatilag a cigányság teljesen eltérő társadalom, ami nekünk bunkóság, az ott menő lehet. Ha egy cigány csajt megfütyülnek meg kiabálják neki, hogy "rakd ki a csecsed, megfogom a segged', akkor annak örül. Az is normális még nekik, hogy ha többen vannak azonnal elkezdenek hangosan énekelni, meg beszólni minden csajnak. Nem kell velük foglalkozni.
2016. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bejössz a fehér pasiknak is, csak ők kevésbé rámenősen hozzák ezt a tudtodra.

Szerintem inkább maradj meg a saját fajtád belieknél!

2016. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi f@..zopó rasszista álatot! Attól hogy te/ tuk nem ismertek szemèlyesen egy egy adott cigány ès van pofátok már is leírni mind1iket egy kalap alá sorolni,hááát garatulálom ti sem lehetek túl kulturáltak.
2016. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: Több évig éltem testközelben a cigánysággal, nem vagyok rasszista, bennem is van egy kis cigány vér...Jó pár cigányt ismerek, de a legtöbb ilyen hülyülős gyerek, kicsit harsányak. Nem szokott velük baj lenni. Van amelyik kifejezetten jó haverom.
2016. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg velük egy társaságban simán nyomjuk az obszcén poénokat, ütjük egymást, baromkodunk, de ha a fehérek közé megyek nem csinálom ezt, mert nagyon más az értékrend. Amit mi lenézünk és bunkóság az lehet például az is, hogy buli után mennek haza és hangosan énekelnek éjfélkor meg megszólítanak minden csajt. Na ez a romáknál nem nagy gond, míg egy magyart szerintem frusztrál. Két párhuzamos társadalom, eltérő viselkedéssel. Ennyi.
2016. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Szerintem a hosszú haj miatt, náluk ez fontos, alapvető szépségideál. Amikor derékig érő hajam volt, többen jöttek, mikor levágattam, abbamaradt.
2016. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan.A kopaszokat nem szeretik :)
2016. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!