Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sötét karikák elleni táplálkoz...

Sötét karikák elleni táplálkozás. Mit egyek, ha megszeretnék szabadulni tőle?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kiváncsi az "aludd ki magad, jegeld, gyógyteázd, stb." válaszokra, mindent kipróbáltam, még krémeket is, smink nem tünteti el, csak igényesebbé teszi, de még így is drogosnak néznek. Púderrel szépen el lehet tüntetni, de a sok festéktől tiszta ránc és nagyon csúnya a púder, ahogy kiadja a ráncokat és még csak 20 éves vagyok. Arra gondoltam, utolsó próbaként étrendet változtatok, a sőt teljesen ki akarom zárni, nem érdekel, ha nem lesz íze, csak váljon be. A vízzel próbálkoztam már, a napi normál bevitel kevés. Arra lennék kíváncsi mit ehetek és mennyit? 45 kg vagyok, tehát a kalória ne legyen magas(155 magas vagyok). A sötét karikák olyan 9-10 éves koromban alakultak ki, nem örökletes.

2016. febr. 11. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A sötét karikák eltüntetésének csak egyetlen módja van.

Fiziológiás sófogyasztás.

A hiányos sópótlás eredményeként nő a vér viszkozitása, kialakulnak a jellegzetes szem alatti karikák.

Jellegzetes tünet még ilyenkor a fehér lepedékes nyelv, mivel a só gátolja meg a candida albicans szaporodását a szervezetben.

Remélem kitaláltam, hogy mi bajod van :D


Nézd meg Tejfalussy András cikkeit.

2016. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A lepedéket nem tudom, mert minden nap meg mosom fogmosás alatt :D de utána nézek es köszönöm, remélemsegít:)
2016. febr. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!