Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek beteg vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteg vagyok, hogyha érdekelnek az idősebb nők?

Figyelt kérdés
Na ez a kérdés kicsit összetett,és elég hosszú lesz,de azért megpróbálom a lehető legrövidebben leírni.Most 18 éves vagyok,és eléggé fura is,legalábbis szerintem :D Először 15 évesen játszottam el a gondolattal hogy milyen lenne egy nálam jóval idősebb nővel lefeküdni.Ugye ez normális,ilyenkor ezt lehet fogni a hormonokra,hogy perverz vagy :D ezzel nem is nagyon foglalkoztam,aztán mikor 16,már majdnem 17 éves voltam mikor diákmunkára mentem,az egyik csaj aki velem dolgozott kb harminc éves lehetett,de nagyon szép volt.Kedves lágy hangja volt,gyönyörű barna haja,és a szemei nagyon csodaszépek voltak :) Nagyon furcsa volt,nem is arra gondoltam hogy lefekszünk hanem hogy odamegyek a szemébe nézek és nagyon lassan megcsókolom.Nem is tudtam hogy miért gondolok ilyenre.Aztán egyre többet járt ez a fejembe hogy összejövök egy idősebb nővel és először csak olyanokról képzelődtem hogy szépeket mondunk egymásnak elvagyunk,aztán meg márt azt hogy konkréten járunk.Na ez már nem oké :D még suliba járok,itt is van rengeteg tini csaj,meg baráti körömben is.Mondták már páran hogy helyes vagyok,meg most már izmos is mivel három éve edzek.Most nem azt mondom hogy a csajozással sose volt gond :D de azért már megy,csak ez állandóan előjön nálam.Egyszer haverjaimmal beszélgettünk is az egyikük mondta hogy milyen gáz már ha valaki egy nála idősebb csajjal jár,én meg tökre kellemetlenül éreztem magam :( Még félévvel ezelőtt elmentem pszichológushoz hátha megmondja ez mitől van,de a pszichológus egy harminc két éves csajszi volt... :D ott valahogy nem akartam őszinte lenni.A kérdésem igazából az lenne hogy ezzel mit kéne kezdenem?Ez már szerintem tényleg nem túl normális :(

2016. febr. 13. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a dolog. Én is az idősebb nőkhöz vonzódom, pedig már 26éves vagyok. Nekem az olyan nők jönnek be nagyon, mint Syren De Mer
2016. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmi gond veled hidd el. nagyon sokan vannak igy mint te!!! és nagyon sok olyan nő is van akik a fiatalabb fiukat kedvelik. ugyhogy simán megvan az esélyed!!
2016. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó :D de ez meg a másik gond.Hogy jövök össze egy idősebb csajjal?Főleg kapcsolatra?Szerintem eléggé hülyének nézne egy nő ha ezzel elő állnék.Meg egyébként se ismerek túl sok idősebb nőt,a baráti köröm ugye főleg velem egy idős.Akiket ismerek meg vagy foglaltak,vagy esélytelen hogy ilyenbe benne lennének.Meg nekem nem elég az hogy "járunk" néha együtt vagyunk azt hello.Tényleg szeretnék foglalkozni vele,szépeket mondani,meg kedveskedni neki,közösen romantikus dolgokat csinálni,ami ugye elég gázul néz ki ha van köztünk x év :(
2016. febr. 13. 22:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Sok nő van akinek bejönnek a fiatal srácok!

Irkálj itt sokat, és hátha itt is akad!

2016. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem pl.a 40-es pasik jöttek be 18-22éves koromban.de most a korosztályomhoz vonzódok.Szerintem nekem egy kicsit amiatt is volt mert gyerekes és határozatlan az apám és kamaszos vágy volt bennem a határozott irányítás után és kis agresszió is izgatott, de utána olvastam pszichológiai elemzésekben leírták, hogy ez előforduló jelenség az éretlenebb személyiségeknél.

Most 30 lettem es kinőttem, nem keresem már annyira magamat és kevésbé vonzanak a szélsőségek.Egyébként fantázia szintjén meg még normális is mert azert harmincas nők jobban tudjak sokszor használni a nőiességüket..

2016. febr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális csibebogár.

Írj!

71/L

2016. febr. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ne parázz emiatt, én is az idősebb nőkhöz vonzódom.


94/F

2016. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28 vagyok, feleségem meg 38. Nem érzem magam betegnek.
2016. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, tök normális!

Én ugyan öreg vagyok már mint az országút, de amikor 18 voltam, szinte szenvedtem attól, ha megláttam egy idősebb, vonzó nőt.

Aztán a busznál megláttam egy kb. 40-es bődületesen nagy mellű, egész jó karban lévő nőt. Ismeretlenül betegesen beleestem.

Napokig, hetekig lestem a közlekedési szokásait...

Aztán egyszer összeszorítottam a fogam, és megszólítottam. Azt hittem pofán vág, de nem: teljesen aranyosan szólt hozzám. Szerintem látta, hogy csorog a nyálam, remegek, és totál be vagyok sz@rva...

Így utólag: szerintem egy értelmes mondat nem hagyta el a számat...

Végül - mint a mesében - a szegény ember megkapta jutalmát: az Istennő az enyém lett... (egy időre).

Nincs reménytelen eset: ha kulturáltan közelítesz valakihez, az jó eséllyel meg fogja érteni a bánatodat...:)

2016. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!