Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok? Szűz lány áldás vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok? Szűz lány áldás vagy átok miért?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 18:56
 1/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Muszáj végletekben gondolkodni? Az meg a másik, h pont ilyen jelentéktelen dolgokon. Feltételezem kapcsolatról van szó nem esti numeráról.
2016. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem a szüzességének megléte határozza meg a lányt.


viszont talán annyiból jelenthet hátrányt, hogy egy szűz lány lehet még nem élte ki magát, és ha én mégis hosszú távon szeretnék tervezni vele, akkor az konfliktusokhoz vezethet. de ugyanez igaz azokra a lányokra is, akiknek nem volt még igazán komoly kapcsolatuk, nem tudják milyen mással együtt élni.


szexuálisan nézve amúgy is formálható a partner. no meg az, hogy mennyire vagyunk ilyen téren összeillők, azon nem változtat sokat a szüzessége.


az egy-éjszakás kalandoknál, meg nem hiszem, hogy tragédia lenne, ha a másik szűz. mármint nincs nagy tétje.

2016. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szüzesség elvételt vállalok. :)
2016. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket! Voltam már tanító bácsi és ha úgy adódna akkor máskor is szívesen lennék!
2016. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Áldás, vagy másképpen semmi gond nincs, ha szűz egy lány. Sőt előny.
2016. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Átok. Béna, szerencsétlen, semmit sem tud a szexről, értékesebbnek hiszi magát és megváratja az embert.
2016. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!