Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A lenti 3 srác közül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A lenti 3 srác közül, ha csak a megadott paraméterekben különböznek, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

A: 192cm, vékony, érettségizett, bulizós, nem túl humoros, házasságpárti, 120 nettót keres.

B: 179cm, átlagos, főiskolát végzett, nem bulizós, introvertált, szarkasztikus a humora, házasságpárti és 200 nettót keres.

C: 169cm, izmos, végzett mérnök, kiváló, egyedi a humora, nem bulizós, mizantróp, házasságellenes és 350 nettót keres.



2016. febr. 15. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Az A opciót választanám azt hiszem :)

A C elégg ellenszenvesnek tűnik a hozzáállásával a tobbi emberhez meg a kapcsolatokhoz, házassághoz.. Meg még alacsony is. :D

A B meg amúgy nem rossz csak az a baj én nem annyira jövök ki az ilyen típusú introvertált emberekkel. Pedig a többi pozitív róla nagyon.

Az elsőnél nagy kár hogy nincs jó humora, de túlelném. :D a fizetése nem különösebben izgat, én nem keresek rosszul meglennénk.

2016. febr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

engem választana minden csaj mert tökéletes vagyok


194 centi, sportos, msc diplomás, bulizós, helyes, humoros, jól öltözött igényes nettó 350


soroljam még?

2016. febr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

hol vannak az olyan tulajdonságok, hogy :

- szereti a munkáját, van életcélja

- becsületes

- hűséges

- figyelmes, törődő

- kiegyensúlyozott

- igényes

2016. febr. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
B
2016. febr. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Meglepődtem, hogy a péniszméreteket nem említetted egyáltalán, ott nincs eltérés köztük. :D


De ezek közül szerintem a B. Testalkat terén amúgy is az átlagost szeretem inkább, a többi (magasság, végzettség) téren pedig nagyjából megfelelő kompromisszumot jelent a hármójuk közül. ;)

2016. febr. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ebből a választékból a B-t.
2016. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
a B-t és a C-t teljesen kizárnám, mert mindketten két nagyon ROSSZ tulajdonsággal rendelkeznek. Szerintem ha valaki introvertált vagy mizantróp, akkor az hosszú távon elviselhetetlen lesz a másik fél számára. Inkább az A-t választanám. Lehet a másik kettőhöz képest kissé "egyszerűbbnek" tűnik a srác, de attól még lehet jó ember :)
2016. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A B-t választanám, ha nem túlságosan kussolós a nagy introvertáltságában.

Azoktól a falra mászom akik hallgatagok.


33N

2016. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

B


Ő a legkiegyensúlyozottabb a fenti tulajdonságokban. Nekem fontos a magasság és bár az első jobb lenne, azért a második is magasabb nálam.

Alkatra az átlagos is elég. Nem hátrány az izmosság, de nem is kötelező nálam.

Anyagilag rendben van, meg tudta teremteni magának hogy napról napra él.

Én sem vagyok bulizós és én is igénylek sokszor egy kis szabad teret. De remélem attól még nem szótlan, néma kuka.

Szeretem a szarkasztikus humort.

Egyszer majd szeretnék családot, gyerekeket.


Csak így ezek alapján a B-ben van meg a legtöbb általam keresett tulajdonság a legjobban a háromból.


23/L

2016. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9:

"meg tudta teremteni magának hogy napról napra él."

hogy NEM napról napra él :D Ezt akartam mondani.

2016. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!