Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyem világossá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem világossá?

Figyelt kérdés
Hello.Van egy pasi aki megtetszett.Nem a kinezete az ami megfogott(persze nem csúnya,de nem egy adonisz)sokkal inkább a humora,vagánysága,nagy dumás,sok a közös témánk egyszóval jó arc nagyon.Sokszor szóba került a szex is és az jött le,hogy hasonló dolgok jönnek be neki mint nekem.Elsősorban bevallom szexuaálisan vonz,de emberileg is szimpatikus.Úgy erzem tetszem is neki.DE! Volt már pár megjegyzése,célzast is tett erre,de konkrétan még nem mert közeledni..szeretném elérni,hogy ő tegye meg az első lépést,de nem feltünően akarom kiprovokálni,ha értitek mire gondolok.Szóval a kérdés az hogyan jelezzem neki h kell nekem anélkül,hogy rámenősnek tűnjek?

2016. febr. 16. 13:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha ő ezt az érzést tudatosan akarta kiváltani belőled? :D akkor már meg is tette ő az első lépést.. ;)
2016. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"elsosorban a szex vonz ,de nem bannam azt se ha kialakul valami tobb."

No, ez így nem fog menni, kérdező. Ha többet akarsz tőle, akkor kicsit várjál még a szexel, amíg ő ledönt a lábadról. Amíg megdolgozik érted. Az ember életében csak annak van igazán értéke, amit nehezen szerzett, vagy kapott meg. Ha most rögtön odadobod magad, elértéktelenedsz a szemében, és egy értéktelen ronggyal senki sem akar komolyabb kapcsolatot. Szóval hagyd a pasit főni a saját levében, aztán ha megtalálta a tökeit, akkor majd lép.

2016. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12, most ert veet egy 6 eves kapcsolatom elotte is 1,5 eves volt.tudom hogyan kell hosszutavra megfogni egy pasit. :) viszont most nem biztos h azonnal le akarom kotni magam ,de semmi elol nem vagyok elzarkozva. Ezt ertettem a barmi kialakulhat alatt...
2016. febr. 16. 18:04
 14/14 A kérdező kommentje:
11, hat amugy valoszinu hogy tudatosan vakeral,nagyon erti a dolgat.nem is tagadja.es tenyleg tett mar celzast is.szoval ha igy nezzuk megtette,de attol meg nem fogok ra menni.
2016. febr. 16. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!