Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar szexkapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexkapcsolatot a nők nagy része?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 16:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt jó pár nőként.
2016. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Trükkel el lehet érni, hogy akarjanak :)
2016. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
mert inkább otthon m.a.s.z.t.i.z.n.a.k!!!
2016. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
Mert a nő az az állatfajta aki imád szenvedni!!!
2016. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
veled nem akarnak te srác épp hogy nem tartós kapcsit nem alkarnak a nők
2016. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
A sok nagyon értelmes válasz után hadd válaszoljak nőként: Azért, mert egy érzelmi kapcsolat sokkal többet nyújt számunkra, mint egy szexkapcsolat. Sőt, a lehető legjobb találmány a házasság! Ott megvan a napi betevő szex is, amellett érzelmi téren is élményt nyújt, és megvan a biztonságérzet is. Én imádok házasságban élni, és szinte minden nap szexelünk! Miért akarnék szexkapcsolatot?
2016. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
21%
igen? Épp ezért verik át a nők java részét.Nesze neked érzelem.Az is érzelem mikor 1 normális pasi ismerkedne 1 lánnyal és a csaj olyat választ aki átbassza? mert a normális pasi uncsi!! így jellemezném.Ezt itt olvastam,nők írták.És persze az élet igazolja is.
2016. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

En meg igen csak elfoglalt vagyok, es emiatt faradtnak erzem magam egy komoly kapcsolathoz, most nem is keresek. Pedig mar aktualis lenne az en koromban... de emiatt van csupan szexkapcsolatom. Legalabb az osztoneimet kielegitem.


De nokent en is inkabb komoly kapcsolatra vagynek, de tudom, hogy sok a melo vele es emiatt nem fer bele az eletembe. Most ezt kell elfogadnom, majd lesz jobb is. :)

2016. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

Én is szexkapcsolatban vagyok ,mondjuk nekem szükségem is van rá, mert nsgy az étvágyam, de kapcsolat most nem kéne ,mert az előbbiben is átvertek...

L/25

2016. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen vannak sikertelen érzelmi kapcsolatok. Ahogy sikertelen szexkapcsolatok is vannak.

Engem speciel még nem vertek át, talán azért mert szerencsém volt, vagy mert nem vagyok naiv, és jó emberismerő vagyok. Kettőn áll a vásár, aki nem képes hatni a pasira, nem tud csábítani, nem tudja elérni, hogy érdekes legyen, azt "átverik", azaz némi szex után otthagyják.

Az meg, hogy a normális pasik uncsik, egy ostoba közhely.

2016. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!