Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ér a férfiaknak néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ér a férfiaknak néha többet egy-egy ölelés összebújás vagy romantika mint a beteljesedett érzelmes szeretkezés? Többi lent!

Figyelt kérdés

A barátom 25 éves én meg 23 éves vagyok. 10 hónapja ismerkedtünk meg.

Azt mondta a barátom:"Szerelmem nem baj ha még nem szeretkezünk bár én szeretném már. Várunk míg kész leszel rá. addig jók lesznek az együtt fürdések stb. Néha többet ér az ölelésed és az hogy hozzám bújsz. Majd ha szeretnéd akkor úgyis egyszer romantika alatt beteljesedik."



2016. febr. 17. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nőként úgy gondolom, hogy a pasiknak is a kettő együtt jár. Tehát mindkettőre szükségük van, csak kinek milyen mértékben.

Azt nem tudom elképzelni, hogy a Te barátodnak, hogy jelenthet többet néha az ölelés. Pontosabban: mihez viszonyít, ha nem volt szex? Korábbi kapcsolataiban lévő szexhez?


Saját páromnál tudom, hogy mit jelent Neki az ölelésem (nálunk szex van mellette a kapcsolatunk 3-4. hetétől, 1 éve vagyunk együtt). Biztonságot, nyugalmat és a feltétel nélküli támogatásomat. Olyankor kicsit leveszem a válláról a problémákat és megkönnyebbül.

26/N

2016. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve a feltétel nélküli szeretetet, szerelmet... a kapcsolatunk erősítését. Ezt Nálatok is jelentheti ;) meg mondjuk a többi felsoroltam is, de kinek mi :) 26/N
2016. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van az hogy direkt én kérem bartnőm hogy csak ölelkezzünk és aludjunk, Hetente kétszer van ez és eszméletlenül szeretem, imádom átkarolni és nézni amíg elalszik, van hogy közben simogatom megpuszilom amíg el nem alszik és ha már mélyen alszikén is lefekszem aludni, sokszor azt hiszik hogy a férfiaknak csak a szex kell, ez tanusíthatom hogy hülyeség, az ilyen esték Számomra mindennél többet érnek
2016. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Juj ez de egy ratyi duma.
2016. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy lány barátom, igazából szerelmes is vagyok bele, de mivel nem is akarom elrontani a barátságunkat.Még ha össze is jövök vele akkor is meg szeretném tartani a barátságot, erre nem érdekelnek a kommentek, mert szerintem igen is lehet utána is barátság.

Lényegében úgy örültem, hogy átölelhettem, meg megpuszilgathattam, mg hogy ő is vissza ölelt és hogy éreztem felőle a szeretete :3 <3 csók se volt, de nem is baj, hogy nem volt, pedig nagyon vágytam rá :)

Alig várom, hogy találkozzunk megint, még ajándékot is csináltam neki :P

23F

2016. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!