Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most fogom elvesziteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogom elvesziteni a szuzessegem, de nagyon szuk vagyok. Tanacsok?

Figyelt kérdés

Maszturbalasnal a kozepso ujjam epphogy befer, pedig akkor azert eleg ellazult allapotban vagyok, hiszen nincs ki elott izgulnom. Volt, hogy egy ferfi is megprobalta bedugni az ujjat, de leallitottam, mert borzasztoan fajt, pedig csupan a huvelyem szelehez ert. Mar attol tartok, ez valami orvosi problema.


Sok elojatek es sikosito tervbe van veve. Egyeb otlet? Van kb masfel hetem a kozosules elott.


Ohh, es tudom, mostanaban milyen szorszalhasogato itt mindenki. "Szuz" az en ertelmezesemben: nem jart meg penisz a vaginaban. Errol ne nyissunk vitat, nem ez a kerdes:)


22N


2016. febr. 21. 23:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Menj aludni.
2016. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyalással nagyon könnyű rajta lazítani és a síkosító is jó ötlet, csak sok sok türelem kell hozzá.
2016. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem nyíltok meg teljesen egymás előtt és pl az ujja sem megy be nem sok sikeretek lesz. Pettingeljetek, ismerjétek ki egymás testét és utána próbálkozzatok.
2016. febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Koszi :) az oralis alap. Lesz egy egesz ejszakank, mar vsak menni fog... addig ugysem engedem aludni, amig nem tortenik meg :D
2016. febr. 21. 23:57
 5/16 A kérdező kommentje:
Alkalmi szex lesz.
2016. febr. 21. 23:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Eredekes ez az ujjas dolog amirol irsz . Par napja vki feltette a kerdest, hogy lehet-e erezni ujjazasnal, hogy a csaj szuz . Vki azt valaszolta, hogy nem, nem lehet .
2016. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez jo kerdes. Szerintem kifejezetten erezni nem lehet, csak azt, hogy szuk-e vagy tagabb, ami genetikai adottsag kerdese. Ha verezni kezd, az egyertelmu jel, de az ujjazastol meg nem biztos, hogy atszakad a szuzhartya. De attol meg, hogy nem verzik, meg mindig lehet szuz, hiszen a szuzhartya tudtommal mas behatas pl sport kovetkezteben is atszakadhat.


En igy tudom, de elkanyarodtunk a kerdestol:D

2016. febr. 22. 00:03
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
tul sok a problemad " ALKALMI SZEX " SZUK VAGYOK mit idegesited magad elore > biztos megtortenik >
2016. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha alkalmi szexben akarod elveszíteni...legalább biztos megéri? Mármint 22 éves korodig vártál és nem is egy szerelmes társsal akarod? De ezek még hanyagolható dolgok is, akkor, hogyha olyan partnert választottál aki tényleg kedves, törődő és gyengéd lesz!!!


24/f

2016. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ebbe nem akarok belemenni. Elegedett vagyok ezzel a helyzettel. Kedves, intelligens fiurol van szo. Nincs eltelve magatol, es nem is tokeletes. Nekem pont jo lesz szerintem :)
2016. febr. 22. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!