Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most fogom elvesziteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogom elvesziteni a szuzessegem, de nagyon szuk vagyok. Tanacsok?

Figyelt kérdés

Maszturbalasnal a kozepso ujjam epphogy befer, pedig akkor azert eleg ellazult allapotban vagyok, hiszen nincs ki elott izgulnom. Volt, hogy egy ferfi is megprobalta bedugni az ujjat, de leallitottam, mert borzasztoan fajt, pedig csupan a huvelyem szelehez ert. Mar attol tartok, ez valami orvosi problema.


Sok elojatek es sikosito tervbe van veve. Egyeb otlet? Van kb masfel hetem a kozosules elott.


Ohh, es tudom, mostanaban milyen szorszalhasogato itt mindenki. "Szuz" az en ertelmezesemben: nem jart meg penisz a vaginaban. Errol ne nyissunk vitat, nem ez a kerdes:)


22N


2016. febr. 21. 23:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha átadod magad az élvezeteknek, akkor ki fogsz tágulni rendesen. Jobban, mint amikor egyedül próbálkozol. Én nem aggódnék előre. Ő nemcsak az ujját fogja használni, hanem várhatóan mindenét, amivel hozzád érhet. És te is használhatod az ő testét bátran. De ezeket nem elég elolvasni, és megtanulni, meg kell tapasztalnia mindenkinek.
2016. febr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ugy lesz, koszi. :))
2016. febr. 22. 00:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Fedezzezek fel egymas testet eshagyjatok mindenre eleg idot.
2016. febr. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9-nek azért igaza van...... De nem ez a kérdés tudom. Szóval ne parázz. Az a lényeg, hogy csak azt csináld, amihez kedved van. Viszont azon ne tétovázz. Saját magadat fogod felizgatni abban a helyzetben. Tök jó lesz.
2016. febr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 10 évben volt elég időd gyakorolni az első alkalomra.
2016. febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha van még másfél heted, én azt ajánlom, gondold át alaposan, hogy tényleg egy alkalmi szex során akarod-e ezt átélni. Ez a Te döntésed, senkinek nincs köze hozzá.


De, bárki mondhat magáról bármit (pasi is nő is) az amikor élőben elkezdődik a dolog, na akkor kiderül, hogy az a pasi mennyire kedves, figyelmes, megértő.

És hidd el, aki nem szeret, nem kötődik hozzád, semmilyen érzelme max. egy kis szimpátiája van veled kapcsolatban mert 3 dolgot tud rólad (ha egyáltalán tudja) akkor az nem biztos, hogy kellemes élmény lesz.


El kell teljesen lazulnod szex előtt, ezt lehet fürdéssel, zene hallgatással, bármivel. Az a lényeg, hogy a pasi abszolút a Te igényeidet, kérésedet vágyadat teljesítse, csak ez egy kőkemény álló farokkal baromira nehéz.

Szóval, ha megpróbáltál ellazulni, beszélgessetek, a fürdés lehet együtt is, ahogy szeretnétek. Remek előjáték. Gondolom félős nem vagy ezek után:-)

Utána lehet hosszasan simogatni egymást, az a lényeg, hogy ellazulj, így a hüvelyizmaid is lazák lesznek, és a behatolás is könnyebb.

Ha felizgatott, akkor is lehet még húzni kicsit az időt orál szexel pl.

Remélem kellemes élmény lesz, én azt kívánom neked!

2016. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!