Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Megcsalásnak számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Megcsalásnak számít a férfi részéről szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha egy nős, gyermekes apának van egy ismerőse (lány 20 éves), és a férfi szokta simogatni, ölelgetni, arcát simogatni, azt mondja kívánja, ölébe ülteti, az már megcsalásnak számít?

vagy hol kezdődik a megcsalás?


2016. febr. 22. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Megcsalás ja, ráadásul érzelmi, ami még rosszabb, mert már veszett fejsze
2016. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval értek egyet.

Szerintem is legalább olyan megcsalás mint egy jöttem, láttam, dugtam. Sajnálom a családot.


25/f

2016. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen.. mert ha hagyná a csaj akk már meg is dugta volna.

Amelyik férfi ezt csinálja az meg akarja dugni azt a csajt...


Amúgy számomra még mindig érdekes h ez a csajoknak nem esik le

:(

2016. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
Egyértelműen.
2016. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%

Ha a szex részét nézem akkor nem az, mert ez nem az.

Ha az érzelmi részét nézem, akkor nem az, mert ebben gyerekek semmi érzelem nincs csak ösztön...


Le lehet pontozni, de itt még nem történt semmi. S így pont annyit ér, mint amikor mentek a strandon a barátnőtökkel, s amikor a csaj ép nem rátok néz, akkor gúvadva nézitek más csajok fenekét, meg szeméremdombját.

2016. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Akkor a klasszikus példa "Ha én úgy váglak képen bal kézzel, hogy közben jobb kezes vagyok, akkor az erőszaknak minősül?" :))
2016. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

# 5


Ha a barátnőd / élettársad / feleséged egy másik férfi ölébe ülne időnként, őt simogatná, ölelgetné, és azt mondaná neki, hogy kívánja őt, te azt is tényleg ugyanolyannak éreznéd, mint amikor időnként rajta felejti egy-egy jó pasin a szemeit a strandon, amikor éppen nem őt nézed, semmi többnek?

2016. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

5-ös vagyok: tudtam, hogy lehúztok, de igazam van. Amiről itt szó van az a flört. Azt mindenki csinálja. S nemmegcsalás. Majd felnőttök és rájöttök, hogy a Kapcsolatot nem KIZÁRÓLAG a szex határozza meg.

Lehet, hogy a kérdésben szereplő családapának van egy hárpia felesége, aki sz@rik mindenre, de cserébe elfogadja, hogy el tartja a férje, de a gyerek miatt fentartják a látszatot.

Az ölbe ülő lánynak meg jól esik, hogy valaki foglalkozik vele. Nem biztos, hogy itt lesz szex, de mindenki jól érzi magát.


Ez nem megcsalás.

2016. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!