Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ennyi csúnya nő él boldog párkapcsolatban, és ennyi szép nő magányos?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 18:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

#9 detto

Csinos vagyok kicsit halkabb tipus, megneznek a pasik de egy se jonne ismerkedni.. Pedig jo lenne mar osszeszedni egy rendes pasit:D es en is azt latom h a kevesbe szep csajoknak mind van pasijuk. Es nem is ertem h miert. Pedig sokuknal kedvesebb es intelligensebb is vagyok. Szoval nem is mondhato h az a kis pic..sa tipus vagyok..

2016. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

Én olyat is Hallottam h valaki direkte azért valaszt kevesbe szep lányt mert azoknak kevesebb az onbizalmuk és így könnyebb befolyásolni.

De mondom a belső szamit csak ilyen is van

2016. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

Kedves 10-es válaszoló! Nyilván nem sértegetni akarta a csúnya párkapcsolatban élő lányokat, valószínűleg nem szórakozásból írta ki a kérdést. Ehelyett a válaszod helyett leírhattad volna neki, hogy neked hogyan jött össze a szerelem. Miért ilyen lekezelő itt mindenki?


Van egy olyan sejtésem, hogy a kérdező a szép lány kategóriába esik és nem tudja miért nincs barátja, ezért tette fel a kérdést.

2016. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem mert aki nem teljesen van megelégedve az próbál belülről boldog lenni, jobb a kisugárzása és mert a "csúnya nők" nem a tökéletes kinézetre hajtanak.
2016. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy idézőjeles csúnya nő mellett legalább önmagam lehetek és nem kell szégyellem hogy tudok szeretni érzékeny lenni, és nem kell rejtegetnem a gyengeségeimet. Neki a félelmeimet is elmondhatom.
2016. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Lejjebb adják az elvárásaikat.
2016. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!