Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért akar egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért akar egy pasi sikertelenségei közepette is barátnőt keresni?

Figyelt kérdés
Nincs biztos élete, de ő inkább nőkkel beszélget ahelyett, hogy legalább saját magának egy biztosabb életet alakítana ki.
2016. febr. 25. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ha magányos vagyok, attól csak még roszabbul érzem magam. Ha van egy lány akit szeretek, akkor erőt ad nekem, és sokkal inkább tudom "kialakítani a biztosabb életem"
2016. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

A lány adna célt, erőt, hogy van miért felkelnem és küzdenem. De nincs lány. Nincs cél. Nincs erőm. Se kedvem hogy felkeljek. Nem akarok már küzdeni sem.

RIP én

2016. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
!!!!
2019. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!