Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen nagyképűek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K1zs kérdése:

Miért ilyen nagyképűek a csúnya srácok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, h Budapesten azok a fiúk akik nagyon trendin öltözködnek, szoliznak azok nagyon el vannak szállva maguktól, holott hiába minden olyan beton képük van, hogy az agyam eldobom.

Mindeközben a szabályos, akár sármos srácok azok normálisak, tudják a helyüket.

Én ezt vettem észre nagy általánosságban.



2016. febr. 26. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
mert tudják, hogy rengeteg csaj a "rosszfiúkat" keresi. Csak kezdetlegesen próbálkoznak, gondolom van aki meg is ragad ezen a szinten
2016. febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
aki szolozik az rosszfiú lesz, mert szerintem nem...:D 25/L
2016. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek selejtesek. A normális lány meg nem az ilyet keresi.
2016. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a rosszfiúság nem a nagyképűségben testesül meg :) amikor én "rosszfiú" voltam, akkor se voltam nagyképű.


a görcsös trendkövetés mögött megfelelési kényszer van, az ilyen pedig a komplexusos, önértékélési zavaros emberek tulajdonsága. ők sokszor nagyképűek is, ezzel is védekeznek.


a kiegyensúlyozott, határozott, saját stílussal rendelkező ember ritkán nagyképű

2016. febr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

fogalmuk sincs kik ők valójában.. én már igazi rosszfiúnak tartom azokat a mai tiniket akik pepsit fantával keverik és atomrészegen kukákat borogatnak

..riszpekt

2016. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én szép vagyok :)
2016. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Furcsa címet adtál a kérdésednek. Így én, mint egy csúnya srác, kíváncsian olvastam…

Aztán rögtön rájöttem, hogy itt valójában egyáltalán nem a csúnyákról van szó…

Hanem a trendkövető divatmajmok, kontra smink nélkül is jóképű srácok. A csúnyákról valójában szó sincs…

De hogy a kérdésre is válaszoljak:

A divatmajmok azért nagyképűek, mert ezzel érnek el sikereket. Talán ez téged meglep, és engem is felháborít, de ez van.

Az a helyzet hiába próbálok normális viselkedéssel hódítani, a külső mindent visz. S tapasztalatból mondom, a jó külső mellé a nőknek nem kell ész a férfiban… Nem kell…

Te persze kivétel vagy, mert téged ez felháborít, de egyre kevesebben gondolkodnak így.

Kihaló csoportocska vagyunk mi, akiket ez felháborít

2016. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7es, nem vagyunk kihaló csoport, csak a nagyvárosokban koncentráltan vannak jelen a trendmajmok.

gondolom pestiek vagytok

nekem pl az egész baráti köröm (15-18 fő)"trendkívüli" :D 24-26 éves korból vagyunk

mindenkinek van bnője, felesége stb...

2016. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem tényleg azokról szól a kérdés akik arcra hát hogy is írjam, bottal se.

Mégis baromi divatosak, teszik magukat stb, miközben olyan fejük van, hogy inkább bocsánatot kellene kérniük ha kilépnek a házból.

Itt nem azokról a kevésbé kellemes külsejű srácokról van szó akik egyébként lazák, kedvesek, jófejek, hanem erről az ellentétről.

Tehát: ronda vagy, mégis úgy adod elő magad mintha baromi jó pali lennék.

2016. febr. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!