Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyit számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit számít a kisugárzás, az önbizalom?

Figyelt kérdés

Egy alapjába véve jó pasi (helyes, szép arc, szemek, jó alkat) mindenképp "kívánatos"?

ha ez a srác nagyon nincs megelégedve magával, önbizalomhiányos, nem fogadja el magát, nincs meg a lelkibékéje, nem tudja elengedni magát, mások szemébe nézni, nagyon zavarban van, ez meglátszik a járásán is, minden mozdulatán akkor már nem is olyan jó pasi?

ha a kiállása egy 25 éves szűzet idéz, aki nincs kibékülve a világgal vagy értitek :D

és fordítva ez tényleg igaz, gondoljatok egy csúnya pasira

én saját magamból kiindulva azt mondom hogy ez nem számít, ha egy lány szép akkor akkor is szép ha elhanyagolja magát, ha látszik hogy önbizalomhiányos, ha meg csúnya akkor lehet akármilyen vidám, jó kisugárzása akkor se tetszik, max szimpatikusabb :)


2016. febr. 26. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen,NAGYON fontos az önbizalom egy pasinál.Pont ilyen esett meg most velem,megismerkedtem egy izmos,jóképű pasival,randi elején a szívem a torkomban dobogott,de teljesen kiábrándultam,mert túl félénk volt,de tényleg,nagyon izgult és zavarban volt...szóval nagyon sokat számít:/

20N

2016. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és a másik szempontból is számít neked? ha a srác nem igazán jön be, de kompenzálja a jó kisugárzásával?
2016. febr. 26. 19:18
 3/15 anonim ***** válasza:
#1 vagyok,igen,ilyenre is volt már példa:) Fél évet voltam együtt egy sráccal,aki külsőre nem igazán tetszett,de iszonyat magabiztos volt és humoros,amitől teljesen belezúgtam:)A gond akkor kezdődött,mikor elmúlt a rózsaszín köd és a teste sajnos már egyenesen taszított...nem volt ronda,csak egyszerűen nem az esetem.Emiatt lett a szakítás is,már nem szexeltem vele,nem kívántam.Megmaradtunk barátoknak és ennyi.
2016. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyit számít. Nem fogom a lelki gondjait ápolgatni évekig, hogy ne legyen önbizalomhiánya. Egyszer már próbáltam, és semmi értelme nem volt.

26L

2016. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Épp ilyen kérdésre feleltem pár órája…

(Mindenek elött leszögezném. Énen nem vagyok szép.)


A tapasztalatom az, hogy csak a külső számit. Még az sem baj, ha az illető pasi, vagy nő amúgy önbizalom hiányos… a külső mindent felülír

Sőt továbbmegyek a jó külsővel az sem baj, ha az illető amúgy sík hülye…

Bevallom volt egy rövid időszak, amikor végeztem egy kísérletet.

Magam adtam, de a fotóm egy csúcs pasié volt. Most lehet hurrogni, de senkit nem bántottam meg, sosem mentem túl messzire, ezt nem azért tettem, hogy közben jót röhögjek…

Csak kíváncsi voltam, mi történik ha „jó testű pasi” vagyok…

S pontosan az történt, amit gondoltok:

A nők „csorgó nyállal” szexet akartak, úgy megvadulnak egy ilyen csúcs pasiért, hogy az hihetetlen.

Nehéz ezt szavakba önteni, hisz én nem ehhez vagyok szokva…

Ugyanakkor évekig tartó kapcsolataim úgy értek véget egyik napról a másikra, hogy úgy dobtak el egy csúcs pasiért, akár egy véres rongyot…

A tanulság egy csúnya pasi tehet bármit, örökké retteghet, hogy vége egyik napról a másikra…

S hogy mit teszek manapság?

Maradtak a régi netes barátok.

Már alig beszélgetek másokkal a neten, ha igen akkor is a valós fotóm adom…

2016. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
utolsó: ezen lehetne változtatni egyébként, a felfogásukat kéne megváltoztatni az embernek, hogy tudják mi az érték pl egy pasiban (nem a külseje) a média tudna ezen simán segíteni? pl az éjjel nappal budapestben mi lenne ha hirtelen csak csúnya srácok szerepelnének és azokra nyomulnának a csajok? és nem a külsejük miatt, hanem mert jófejek, és az izmos jóképűeket meg lenéznék mert bunkók :D ha ezt sujkolná a média akkor más lenne
2016. febr. 26. 20:07
 7/15 anonim ***** válasza:

(#4-es vagyok.)

A média nem fog változtatni rajta, mert nincs rá igénye. Neki az a lényeg, hogy minél több dolgot eladjon a tökéletesség érdekében. A jófejség szubjektív dolog, nem lehet mérni, a karod vastagságát meg a kg-id számát meg igen, szóval azt tudják normálisan eladni. :)

De pont te írtad, hogy hiába bármilyen jó fej egy csaj, ha csúnya, akkor nem fog bejönni...szóval ha ilyen vágyaid vannak, akkor lehet, hogy pl. magaddal kéne kezdeni, nem gondolod? :)

2016. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ugyanerre a következtetésre jutottam én is, a média sulykol rossz példát. Minden a Szex és New York sorozattal indult. Ettől kezdve, téves eszmék árasztották el a nőket. És sajnos nem hogy befejeznék, folyton ismétlik

Megvan erről a konkrét elméletem, amit folyton Rádió, tv műsorokban igazolnak…

Én kifejthetem, de ez elég hosszú írás lenne…

2016. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó: írj még, engem érdekel az elméleted
2016. febr. 26. 20:37
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem a személyiség elég fontos. A külső felizgat, igen. De attól nem biztos, hogy együtt tudnék maradni az illetővel.

Én nem tartom magam irtó válogatósnak. Volt kövér, volt sportos, volt nagyon dögös üres fejű kapcsolatom is. Végül a személyiség volt az, ami fontosabb lett nálam, az hogy teljesen meg tudtunk nyílni egymásnak. A szex is nagyon jó lett ettől.

2016. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!