Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért jó szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért jó szerető helyzetben lenni s mi a nehéz benne?

Figyelt kérdés
Felmerült valakiben hogy szerető szeretne lenni, mert az valahol kényelmes és ha elmegy egy "szerelmed" úgyis lesz következő de akár párhuzamosan többet is kezelhetsz...?

#szexualitás #szerető #kényelmes megoldás
2016. febr. 27. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Bennem nemhogy felmerült, de voltam már ilyen helyzetben. Főleg az a nehézsége, ha valamelyik fél többet akar. Rengeteg előnye van, most nem sorolom. N
2016. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen,én szeretnék az lenni.Legtöbbször az van,hogy a szerető többet szeretne szexnél.Csak az a baj,hogy aki szeretőt tart többnyire csak szexet akar érzelmek nélkül.Azért jó mert olyan vágyakat is kiélhet az ember amit a párjukkal nem lehet.27N
2016. febr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most is szerető vagyok, de nem sok előnyét tudom felsorolni. Nem így akartam, így alakult.

Persze először érdemes lenne tisztázni, hogy ki mit ért szeretőség alatt. Én azt, amikor a pár egyik, vagy mindkét tagja házas.

A kérdésed részleteséséből meg azt gondolom, hogy te egy el nem köteleződött kapcsolatot nevezel szeretői kapcsolatnak.

2016. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kétfajta szerető van. Az egyik, pusztán az élvezetért csinálja. A másik viszont beleviszi az érzelmeit.

Én is voltam szerető, s egyet értek a 2 es válaszolóval. Bár sok szempontból előnyös. Nem kell a mindennapokkal foglalkozni. Viszont ott vannak az érzelmek.

Épp ezért nem bántam meg hisz szerelmes voltam…

Hogy lennék ezen újra szerető.

Nem tudom. Kérdezz meg akkor, ha épp ilyen választás előtt állok…

2016. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most jelenleg ilyen helyzetben vagyok. Bár én nem érzem azt ,hogy tipikus szerető lennék,mert nem szeretem őt.

Előnye talán annyi, hogy az asszonynak nem kell annyi szex otthon ,sűrűn találkozik velem és mindig jól megd.g .

Hátránya: nem mindíg ér rá,amikor te akarod, bújkálni kell, és nem mondhatod el senkinek,meg vigyázni kell ,hogy le ne bukj ,mert akkor vége.

Szóval én csak a szex miatt vagyok vele,mert az jó vele és semmi érzelem.

Jó az elején szerelmes voltam belé,de már rájöttem milyen az igazi énje ,hazudik stb..

2016. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Még nem volt szeretőm és nem is voltam szerető de eltudnám képzelni magam ebben a szerepben s szivesen belemennék sztem izgi. 24F
2016. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt néhány szeretőm. Mindig még az elején figyelmeztettem őket, hogy ez keserves dolog, mégis bevállalták. De utána soha többet. Ugyanígy én sem tudtam szeretőmmé tenni olyan csajt, aki volt már ebben a státuszban.
2016. febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!