Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek ki szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek ki szereti a bizalom alapú szexuális dominanciát, már-már erőszakoskodast? Egy ilyenhez mit szólnátok (ötletem lent)?

Figyelt kérdés

Tehát ha a pasiddal olyan szerepjátékot csináltok amiben ő az agresszív domináns.

korotokat is legyszi :)


Nekem van egy 15 évvel idősebb szexkapcsolatom akivel ilyesmit is csinálunk néha, ő ezeket nagyon díjazza ha kemény, már-már alázós szexbe hajló vagyok.

azt találtam ki hogy egyszer mint egy eljátszva egy emberrablást mondjuk az utcáról berángatom a kocsiba.

ez már nagyon sok vajon? nem akarom megijeszteni mert nagyon jó a kapcsolatunk, szinte barátok vagyunk (csak ugye szexelunk inkább :D)

20f



2016. febr. 27. 10:08
 1/3 aperitif ***** válasza:
100%

Nekem meg van egy 15 évvel fiatalabb szexkapcsolatom, akivel rendszeresen eljátsszuk ezt.

Az utcáról elrablást, kocsiba berángatást mellőzném, mert mi van, ha valaki komolyan veszi, és értesíti a rendőrséget?

2016. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is szeretem. persze nem mindegy, kivel.


a rángatás sok. esetleg megkérdezheted a csajt, hátha kitalál hasonlót, csak jobbat.

2016. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tetszene.Ki fogjuk próbálni.
2016. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!