Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnő, csajozás vagy prostiz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő, csajozás vagy prostizás KÖZGAZDÁSZ SZEMMEL. Melyik éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Röviden, egész életemben jó tanuló és visszahúzódó srác voltam. A külsőm átlagos, a lányok aktívan nem nyomulnak rám, de ha kezdeményezek azért az első randiig el szokott jutni a dolog.


A probléma a személyiségemmel van. Aránylag jól keresek és stabil egzisztenciával rendelkezem, de nem vagyok gazdag. Megtehetném én is, hogy túlvállalva önmagamat sportkocsikkal meg divatos holmikkal villogjak, hátha bevonzom a pénzéhes csajokat akiket pár napon belül meg tudok húzni. De az ilyen lányok barátnőnek alkalmatlanok, viszont csak 50% esélyem van rá, hogy összejön velük a szex.


Ahhoz, hogy tartós barátnőt szerezzek aki NEM CSAK AZÉRT VAN VELEM MERT STABIL EGZISZTENCIÁM VAN ÉS PIÓCAKÉNT AKAR RAJTAM ÉLŐSKÖDNI a személyiségem nagy részét át kéne formálnom, bétából alfává válnom, hogy ne csak a karrierista meg a fészekrakó lányokat vonzzam be.


A harmadik lehetőség a prostizás, ez alkalmanként olyan 15-20 000 forintba kerülne, ami havonta nem lenne több 200 ezernél. Ezért cserébe instant örömöt kapok és nem kell kompromisszumokat kötnöm, nem kell behódolnom egy nőnek sem.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek megéri-e hosszú és fáradságos személyiségfejlesztő és csajozási tanfolyamokon részt venni egy átlagos külsejű srácnak ennyi idősen vagy úgysem lesz már belőle alfahím és akkor ha meg tudja fizetni válassza inkább a biztos szexet?


28/F



2016. febr. 27. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

ez igen... nem tudom honnan szedted össze ezt a sok képtelenséget. az ilyen tanfolyamokkal csak lehúznak, ezt közgazdászként neked kéne jobban tudnod.


amúgy meg mi az, hogy fészekrakó lány?

2016. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem megéri a személyiség fejlődés, de nem a csajozás miatt. az csak egy járulékos extra. Az üzleti életben, és úgy minden dologban hasznos lehet, ha "alfává" válsz. Ez nem azt jelenti, hogy bunkónak meg macsónak kell lenned, hanem rendkívül határozottnak, és magabiztosnak, és ehhez járuljon hozzá egy sajátos, egyedi stílus ami csak a tiéd. Erre szükséged lesz, ha sikereket akarsz elérni, és ha már ez meglenne, jönnének a lányok is. És prostizhatsz is azzal párhuzamosan, hogy próbálsz fejleszteni magadon. Viszont kezdd el minél hamarabb, mert ahogy idősödik az ember, egyre inkább beszűkül a tudata(ez természetes) egyre nehezebb lesz változni
2016. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Az légy aki vagy, add önmagad, ez éri meg a legjobban.
2016. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ram hallgatsz inkabb sportolj. Kettlebell/funkcionalis edzes/eroemeles es/vagy valamilyen kuzdosport. Plusz olvass Szendi Gabor konyveket es redpillt. Nem a csajok miatt, hanem magad miatt. Sportkocsit meg akkor vegyel, ha arra vagysz, szinten ne a nostenyek miatt. 1-2 prostizas meg belefer, de meglatod hogy a lelked nem fog kielegulni tole.
2016. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Kíváncsi vagyok hány közgazdász válaszoló kesz itt. Kérdező te pedig egy szánalmas önsajnáltató vesztes vagy. Kifogás gyártásban világbajnok vagy, de ha tenni kéne valami, csak rinyálni tudsz. Rengeteg csóró pasi van, aki mégis gond nélkül csajozik. Na vajon miért? Ha neg ilyen vesztes vagy, akkor prostizz. Legalább az is előreviszi a gazdaságot.
2016. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen jó kérdés. Örülök, hogy kifejtetted...

Én is hasonló cipőben járok, nemrég töltöttem be a 28-at. Bár nekem nincs még ekkora egzisztenciám (mert kb 5 év kellett rájöjjek miben lehetek jó), szakmai szinten kezdek befutni, és kezd beindulni a dolog. Emellett imádják a humoromat, a kreativitásomat és a stílusomat is.


Volt sok nőm, ez nem is probléma, de a megtartásuk sokkal nehezebb a megszerzésüknél. Egyrészt a hosszútávú kapcsolatokban egyszerűen tapasztalatlan vagyok, és imádok egyedül lenni. Nagyon nehezen engedek fel, nehezen engedek be az intimszférámba nőket.

Általában vagy azért lett vége a kapcsolataimnak, mert ráuntam, vagy rájöttem nem érdekel mégsem az adott lány. Vagy ha nagyon szerettem, akkor meg túlzottan jófiúvá váltam, és emiatt dobott ki a francba.


Nem kell ide semmiféle személyiségfejlesztés, csak azt kell megértened, hogy a nők elsősorban egy határozott, pimasz és jófej társra vágynak. Nem egy talpnyalóra. Le kell szarni mit akarnak, csak keményen tolni az egészet :D

2016. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valahogy csak össze tudsz szedni valakit... Nagyon megváltoznod nem kell azért, fogadd el magad, de a zárkózottság sajnos nagy probléma, amivel kezdeni kéne valamit, sajnos ezt én is tapasztalom. Eddig velem is a lányok kezdeményeztek, szégyen vagy nem szégyen.
2016. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyébként az alfává váláshoz...

Próbálj meg kitalálni valami stílust. Mind öltözködésben, mind humorban. Próbálj művelődni is emellett, és főleg sportolni. Simán nyomj falmászást, jógát, vagy kondizást. A jógának a filozófiája szerintem marhaság, viszont 90% csajok járnak :D


Neked az a bajod, hogy nem fordítottad önbizalommá az egzisztenciádat. Nem kell drága holmikban járkálni, elég ha igényes stílust kitalálsz. Nézegesd az utcán sétáló alfákat miben járnak. A többség visszafogott farmer, ing kombóban. Tapasztalatom szerint ezt imádják a nők.

A másik nagyon fontos, ugyanis van több olyan 30-40 közötti ismerősöm akiket imádnak a nők hosszú távon is, és jól is élnek... hogy ne legyél egy besavanyodott munkamániás közgazdász... Ez taszítja a nőket, és unalmasnak fognak találni, hamar lelépnek a motoros alfával, aki egy mondattal elcsábítja őket tőled. Csinálj érdekes dolgokat, keress szenvedélyeket, amitől csillog a szemed. Ezt jobban értékelik a nők, mint a sportkocsit.

Van már annyi pénzed, hogy kinyíljon előtted a világ... Sok nő nem is az egzisztenciát és a gazdagságot szereti, hanem azt ahogy használod. Szerényen, de pont annyira pimaszul nagyképűen bánj a pénzzel ahogy kell. A pénz lazaságot jelent, és próbálj erre ráállni.

2016. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Prostit meg próbáld ki párszor csak tapasztalatszerzésnek... de fontos hogy ne szokj rá... mert ha van pénzed, és rá is szoksz, akkor könnyű ráfüggeni, hogy bármilyen modellcsajt megkaphatsz egy telefon segítségével, azonnal. Ráadásul megszokod, hogy bármit megtehetsz velük szinte

.

A való életben még egy kezezős makknyalogatós orált sem szívesen csinál mindenki, te meg megszokod a stricibundás, kokainkúpos firgő-forgó műfäszos análhegesztős szexet, úgy hogy a nagyi figyel zártláncú videókamerán.... akkor lehet letaglóz, hogy az újdonsült barátnőd csak missziben szereti :D

2016. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"hogy ne csak a karrierista meg a fészekrakó lányokat vonzzam be. "


Mindig azt gondolom, hogy az ilyen kérdést feltevőknek nem jut SENKI, aztán kiderül, hogy ez se jó, az se jó. Nem tudom, hány évesek közt ismerkedsz, de ha nagyjából korodbeliek, akkor bizony elképzelhető, hogy sokan már gyereket szeretnének. (a karrieristát nem minősítem, megelőlegezem a bizalmat, hogy nem félsz tőlük, csak mittudomén, túl sokat dolgoznak)

2016. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!