Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnő, csajozás vagy prostiz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő, csajozás vagy prostizás KÖZGAZDÁSZ SZEMMEL. Melyik éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Röviden, egész életemben jó tanuló és visszahúzódó srác voltam. A külsőm átlagos, a lányok aktívan nem nyomulnak rám, de ha kezdeményezek azért az első randiig el szokott jutni a dolog.


A probléma a személyiségemmel van. Aránylag jól keresek és stabil egzisztenciával rendelkezem, de nem vagyok gazdag. Megtehetném én is, hogy túlvállalva önmagamat sportkocsikkal meg divatos holmikkal villogjak, hátha bevonzom a pénzéhes csajokat akiket pár napon belül meg tudok húzni. De az ilyen lányok barátnőnek alkalmatlanok, viszont csak 50% esélyem van rá, hogy összejön velük a szex.


Ahhoz, hogy tartós barátnőt szerezzek aki NEM CSAK AZÉRT VAN VELEM MERT STABIL EGZISZTENCIÁM VAN ÉS PIÓCAKÉNT AKAR RAJTAM ÉLŐSKÖDNI a személyiségem nagy részét át kéne formálnom, bétából alfává válnom, hogy ne csak a karrierista meg a fészekrakó lányokat vonzzam be.


A harmadik lehetőség a prostizás, ez alkalmanként olyan 15-20 000 forintba kerülne, ami havonta nem lenne több 200 ezernél. Ezért cserébe instant örömöt kapok és nem kell kompromisszumokat kötnöm, nem kell behódolnom egy nőnek sem.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek megéri-e hosszú és fáradságos személyiségfejlesztő és csajozási tanfolyamokon részt venni egy átlagos külsejű srácnak ennyi idősen vagy úgysem lesz már belőle alfahím és akkor ha meg tudja fizetni válassza inkább a biztos szexet?


28/F



2016. febr. 27. 11:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem éri meg. Mindkettő csak viszi a pénzt. De vannak dolgok az életben, amiket nem lehet forintosítani.
2016. febr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

... de azért lehet pénzügyi szemszögből nézni.

Nekem volt egy barátnőm, 2 hónapig jártunk, abból 1 jó volt. Különösebben nem ment rá el sok pénzem, de kiszámoltam hogy a vele töltött idő helyett dolgozhattam volna... le se merem írni mennyi bevételtől estem el így. Sajnos a 2 hónap alatt alig termelt valami értelmes pluszt a csaj. Szexuális téren egy nulla volt a dolog... Szóval az elcseszett időt lehet forintosítani, és az érzelmi/szexuális részét is "profitként"... néha megéri, mert egy kirándulás a csajommal kézenfogva az jó is tud lenni, ha jófej a csaj. Általában a jó nők viszont nem kedvesek és nem jófejek - hanem kiállhatatlan pi...csák :D Szóval karcos az ügy.


Ez a csajom is külsőre piszok jó nő volt, karcsú, magas, seggig érő barna haj modell arc. Még egész értelmesnek is tűnt, de a vele töltött idő mégis pocsékba ment, mert egy gyerekes hisztis pi...csa lett idővel.


Az a baj tényleg nehéz forintosítani a nőket, mert a foguk fehérjét 1-2 hónap után mutatják ki. Addig óriási kockázati tőke :D

2016. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt az analógiát követve, mostanában kerülöm a "piszokjó nőket"... egyszerűen elmegy az agyuk attól mert szépek. Nekem nagy csalódás sajnos ez. Prostinak persze jók, de amúgy egy üres máz az összes kb.


Mostanában visszavettem egy fokkal, és olyan nőket keresek akikben ott a dög, de nem nyilvánvalóan. Pl imádom az okos szemüveges csajokat, vagy a fogszabályozós lányokat :D azok sokkal szerényebbek valahogy, a vas leviszi az önbizalmukat, ezért jobb fejek is.

Csak az a baj, ritka az a fajta lány, aki ilyen rejtett szépség, belső dög csaj :D

2016. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!