Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy reagálnátok ha a barátnőtök mondja az előző barátjának volt a legnagyobb?

Figyelt kérdés
Nem volt túl jó érzés hallani mikor mondta hogy: "neki volt a legnagyobb, jó nagy és vastag"... Most ez lesz a fejembe, erről álmodozik vagy mi? Idegesítő ez, nekem 15-16cm között van hosszra és 4.5cm széles, szerintem ez se annyira kicsi, inkább átlagos, de még így is rosszul érzem magam. Ti túl tennétek ezen magatokat könnyen?
2016. febr. 28. 12:26
1 2
 1/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Attól függ, miért mondta.
2016. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Anyit mondanék, gondolom annyival nagyobb f@$z is volt a csávó :P
2016. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Ha dicsekvésből mondaná, akkor visszaküldeném hozzá.
2016. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ismerem azt az exét, 1x beszéltem vele, normális, valahogy felmerült a srác mikor feküdtünk és mondta.. De elvagyunk, és mondta is hogy a méretem teljesen normális, nem ez szerint választ és ne foglalkozzak ezzel, szóval korrekt, tényleg nem kéne ezen törnöm magam
2016. febr. 28. 12:35
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan, mintha te azt mondanád, hogy az előző barátnődnek volt a legszűkebb puncija. Sőt még rosszabb is.
2016. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha csak megemlítésként mondta, akkor ne gyötörd magad rajta.
2016. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Amúgy a 2 ujjam is elég soknak tűnt neki, nem volt valami tág
2016. febr. 28. 12:50
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
hát azért mondta mert egy r*b*nc
2016. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
hát nem vmi kedves, de lehethogy 1-2centivel volt nagyobb az előző. 20asok nincsenek minden utcában szal nem arra kéne számítani hogy akkorája volt.
2016. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát szexig nem jutottunk el, majd utána meggondolja magát szerintem...:D mármint hogy ilyeneket mondjon, én se vagyok túl kicsi, de nagy se, csak kicsit szűknek tűnt
2016. febr. 28. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!