Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy reagálnátok ha a barátnőtök mondja az előző barátjának volt a legnagyobb?

Figyelt kérdés
Nem volt túl jó érzés hallani mikor mondta hogy: "neki volt a legnagyobb, jó nagy és vastag"... Most ez lesz a fejembe, erről álmodozik vagy mi? Idegesítő ez, nekem 15-16cm között van hosszra és 4.5cm széles, szerintem ez se annyira kicsi, inkább átlagos, de még így is rosszul érzem magam. Ti túl tennétek ezen magatokat könnyen?
2016. febr. 28. 12:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kamuzik.Csak húzza az agyad.A másik az, hogy sok nőnél a 18-20,az valójában 16-18.
2016. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Dekulturált gyökér a lány. Ilyet semmilyen esetben nem illik megjegyezni.
2016. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Közölném, hogy az előző csajomnak meg sokkal nagyobb volt a melle éj jobban tudott szopni.
2016. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, pont ezen gondolkodtam :Dd
2016. febr. 28. 15:53
 15/19 anonim ***** válasza:
cumiztassd éjjel nappal, amíg nem kívánja a tiedet annyira mint egy bébirépát.
2016. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azért szerintem a màr közölt méretem nem bébirépa
2016. febr. 28. 19:46
 17/19 anonim ***** válasza:
De ne csak gondolkozz rajta, hanem tedd is meg. Az ilyen pofátlan szemét női beszólásokat azonnal le kell reagálni, mert pár ilyen és annyi az önbecsülésednek.
2016. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azóta a lány megtalálta azt a pontom amivel teljesen felizgat, aztán rendesen megdagad a péniszem, komolyan mintha hétről hétre nőtt volna aztán csodálkozott és mondta hogy 4 csávóból 3nak kisebb volt, és az az előző barátja akiről mondta hogy neki a legnagyobb neki is hasonló mint nekem, mert eleinte kisebb volt tényleg nekem, csak nem voltam teljesen felizgulva akkor, hamar vágott bele, most átestem egy rövid fék műtétet most pihiztetem de így is alig fért a szájába mikor térdelt... :D
2016. márc. 21. 16:08
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyszer én is kikotyogtam véletlenül, hogy az exemnek volt a legnagyobb...Tanulság, hogy soha ne mondd el! :D
2022. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!