Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a barátomat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, ráadásul kétszer. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, de mostanság elég sok zűr volt a kapcsolatunkban, sokat veszekedtünk és eltávolodtunk egymástól. Persze ez nem indok arra, hogy megcsaltam, nem is akarom erre fogni...

Egy csapattársammal történt egyébként, az első után letisztáztuk, hogy felejtsük el és soha nem fordul elő többet...aztán pár nap múlva megint megtörtént. A leggázabb, hogy a második, kb. kellős közepén felhívott a barátom. Én meg általában bénán hazudok, szóval nem vagyok benne biztos, hogy elhitte, hogy "hát bulizunl, majd visszahívlak". Nagyon szégyellem magam, de ezzel együtt kezdem azt érezni, hogy már nem úgyszeretem, ahogy kellene...

Nemtudom mit tegyek, szakítsak vele, és/vagy mondjam el, vagy felejtsem el?

18L


2016. febr. 29. 16:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%
éés íme a válasz, hogy miért nem akarok barátnőt. Gratula kérdező, nagy vagy.
2016. febr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ne eroltesd ezt a kapcsolatot,ennek vége!
2016. febr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Kedves ferfi tarsaim ez a veszély mindanyiunkat fenyeget es resen kell lennunk!
2016. febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél gerincet te némber ribizli.
2016. febr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
54%
Kétszer? Ki vagy Te Chuck Norris????
2016. febr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%

A legrosszabb, amit tehetsz az, az, ha elmondod!

Sokan hiszik ilyenkor, hogy ha elmondom akkor majd megbocsájt. Hát nem! Ezzel csak a saját lelkiismeret furdalásod tolnád át.

A bűntudat arra való, hogy figyelmeztessen arra, hogy többé ne tedd ezt meg!

Mindemellett azt is érzem, hogy a kapcsolatodnak vége.

Tehát a legjobb, amit tehetsz, ha lassan leépíted ezt a kapcsolatot, de úgy hogy ne sejtse voltál valaki mással…

2016. febr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsétlen srác legalább megtudhatná, mekkora ribivel jött össze.
2016. febr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 pinkpancser ***** válasza:
Ha akarsz még tőle valamit akkor mond el neki. Ha nem akkor inkább szakíts.
2016. febr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez hatalmas srácok. 11-es vagyok. Engem lepontoztok, de ugyanazzal a tartalommal más 100%...
2016. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
szia. probald meg nem elmondani neki, velem is megesett a dolog sajnos nem vagyok ra buszke, de nem mondtam el neki, igaz vege lett mas okokbol, de olyan jo baratok vagyunk azota amilyenek sosem lehetnenk ha anno kitálalok neki a tortentekrol. masfel evig voltunk egyutt, es mely volt nagyon:) en nem mondanam el, de a kapcsolatot probald meg baratsagga alakitani mert a lelkiismereted megol ha egyutt maradtok.. 21F
2016. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!