Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 47 éves nő hogyan tudna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 47 éves nő hogyan tudna közeledni egy 22 éves férfi felé, hogy ne tűnjön könnyűvérűnek, de tudassa mit akar?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 09:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

minek neki egy 22 éves fika gyerek?

amugy vetközz le neki dobd ki a melled ijenek és beszélj a szexről hogy te hogy szereted

meg hogy úgy lesz0pnal valkit

2016. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem sokat kell tenned csak kacérkodj vele! Ugyanis a 20-as korosztálynak jó MILF-nek számítasz.Nagyon rá vannak kattanva erre a szóra. Szóval tuti istennek fogja magát érezni, hogy egy MILF akar tőle valamit.

Am 47 évesen tudnod kellene már ezt, hogy vidd ágyba a pasit.

2016. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ez egy nagyon tartalmas kapcsolat kezdete lenne.


:D

2016. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
Egy 47 éves nő a gyerekeit készítse fel, hogy jó anyák-apák-férjk, feleségek legyenek, a vastagon fia korabeli gyereket meg felejtse el. Dolgozzon, a családjára figyeljen. Ha ez nincs: meg is van a magyarázat: tini fél évszázados testben. Bocs, ha lepontoztok is, de ezt gondolom.
2016. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez első sorban attól a 22 éves férfitól függ. Egy zárkózottabb srácnál először azt kell elérni, hogy lazábban álljon a kapcsolatotokhoz, míg egy nyitottabb, esetleg "kacérkodós" srác esetében elég pozitívabban reagálni a próbálkozásaira.


#1: Sajátosan értelmezted a "ne tűnjön könnyűvérűnek" részét a kérdésnek. xD

2016. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Napi harmatos kamukérdés...
2016. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%

Pedig ha egy nő rástartol egy nálánál 25 évvel fiatalabb gyerekre, akkor el kell fogadnia, hogy az emberek nagy része könnyűvérű lotyónak, más része meg ostoba lotyónak fogja tartani, attól függően, hogy mi a szándéka az ifjú úrral.

Baxni is, meg szűznek maradni is egyszerre nem lehet.

Ne érts félre, nem ítélkezem, az én kedvesem is jóval fiatalabb nálam. Csak hát el kell fogadnunk a társadalmi megítélést. Vagy csábítsd el a kölyköt, és vállald, hogy könnyűvérűnek tartanak, vagy add a jó kis(nagy)lányt, és felejtsd el az egészet, attól függően, hogy neked mi a fontosabb.

2016. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát én 27 vagyok, de ugyan nem kéne egy 47 éves nő, abszolút nem tudnék vonzódni hozzá.
2016. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Stiffler mamája...???


Egy érett nő elvileg tudja, hogyan kell kacérkodni, csábítani és a kellő pillanatban megragadni dolgok lényegét! Ha eléggé vonzó, csinos, akár szexi vagy, ez nem lehet probléma. Mondjuk esetleg nem árt számításba venni, hogy a kissrác valószínűleg nem rajong a bozontos punciért. Csak azért mondom, nehogy a cél előtt kelljen visszavonulni... :D Anno nekem egy fiatal kis bombázótól is elment a kedvem, amikor megláttam az őserdőt... :(


Az, hogy ne tűnj könnyűvérűnek itt egy elég nehéz dolog. Gondolom nem életre szóló társként akarod a srácot, de ha lenne is valami köztetek, ő biztosan nem így gondolná. Neki egy darabig nagyon jó kis szexpartner lehetnél esetleg és nagyon valószínű, hogy ennél semmivel sem több. Szerintem neked is így kell hozzáállni és így már talán nem is olyan fontos az, hogy könnyűvérű leszel-e vagy sem...

2016. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

A 4-es válaszoló vagyok. Érdekes, csak engem pontozott le. Ha egy 47 éves férfi írta volna ezt, kétszer szétszedik. De ez az, törjük össze a tükröt, mint a tinilányok, ha nem tetszik, amit látunk.


Undorító vénasszony, aki fel sem fogja: az ördögnek sem kell. Skalpnak kellene a tinisrác.....hát persze. Mamuci, inkább főzz valamit, az unoka meg éhezik. F/ 37

2016. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!