Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 47 éves nő hogyan tudna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 47 éves nő hogyan tudna közeledni egy 22 éves férfi felé, hogy ne tűnjön könnyűvérűnek, de tudassa mit akar?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 09:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#18:

Jézusom, de korlátolt vagy :-(

Fogalmad sincs róla, hogy egy 47 éves nő még ugyan úgy él, mint egy 20-as, egy 30-as. Ugyan úgy vannak vágyai, igényei. A korától (ami nem is sok), még nem lényegül át szolgává, kiszolgáló személyzetté. Ugyan úgy a vágyai, igényei megvannak. De ha a - szerinted kirótt - "feladatát" ellátja, attól még mindig belefér az életébe a magánélet.


Egyébként meg ha ennyi idős fia van, akkor pont megvan már a szabadsága. Tekintve, hogy a fia felnőtt férfi, akiről már nem kell gondoskodni (ha igen az gáz ...) :-D


És, hogy ebbe feminizmust hogyan kevertél bele, az nekem sem jön át :-D


#13 és #15 vagyok, 41/F

2016. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Milyen buta embereke vannak istenem..61%-osra értem..

Alapvetően semmit nem árult el magáról a kérdező de már ekézik...lehet nincs férje, sem barátja és csak szex kapcsolatot akar egy helyes fiúval..remélem nem megcsalni készülsz a szerető hűséges férjed..


Egyszerűen csak beszélj vele, tudasd h nem jössz össze akárkivel de vonzódsz hozzá és szeretnéd ha szeretők lennétek...ennyi, de azért légy alapos..csak olyannal állj le aki nem ismerős vagy ha esetleg elmeséli nem jut ismerős fülébe..

2016. márc. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A buta ember is megszólal. Középiskolai tanár vagyok. Két diplomával, két nyelvvizsgával. Ha te hozol ítéletet rólam, az rendben van, ha én másról, az ostobaság. Hát persze.


Láttam ilyen esetet, kolléganő+fiatal srác. Sikeresen tették tönkre egymás életét (nem tanárnő-diáksrác, nem erről van szó). Szexnek, flörtnek indult, a tanárnő kislányának öngyilkossági kísérletéig futott a dolog.


A többit most nem rszletezném. Köszönve megtisztelő, objektív véleményed: egy ostoba ember

2016. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!