Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehetne tenni, hogy több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni, hogy több ideig és elég kemény legyen a barátom farka?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy nem igazán lesz elég kemény, ha viszont az is, akkor hamar össze is megy. Sokmindennel próbálkoztam már. Kényeztettem szájjal, kézzel stb. De nem igazán akar teljesen felállni, a vége mindig "puhább" marad, ami miatt elég nehezen is akar bemenni.
2016. márc. 2. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is néha ez a gondom.

Amikor elkezdem szopni ,akkor feláll és nagyon kemény neki ,de mikor beteszi van ,hogy pár perc és lelankad neki.

Nem értem miért?

Én sem tudok mit csinálni.

2016. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek sajnos a sok maszturbálással összeköthető dolgok.

Lehet kivételes eset persze, akinek nem, de azt mondják az orvosok, hogy 10 esetből 8-nál az a gond... túl sokat, túl sokáig csinálta magának... és annyira megszokta a széket, az ágyat, a pózt, a kezének a mozdulatait...magát az egész folyamatsort, hogy a valódi szex nem ad elég ingert neki... :/ Mivel új probléma megoldás nincs rá, csak kísérletezgetés...


Pl. ne csináljatok semmit vagy 10 napig... De ne verje ki véletlenül se, semmit ne csináljatok. Aztán kipróbálni, hogy jobb e. Az egy dolog, ha hamar elsül de lehet h keményebb lesz. Ha nem akkor próbáljatok ki 15-20 napot. Persze ehhez türelem kell. :)

2016. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

#2

Ez nagy hülyeség

2016. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Okés :)


Majd kérdezd meg priviben kedves első válaszolót és kérdezőt 1 év múlva, hogy együtt vannak e még a párjukkal és megoldódott-e. Előre sajnálom őket és komolyan írj rájuk 1 év múlva vagy akár fél év múlva! Ősszel!

2016. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt hosszú rendesen leírni. A lényeg, hogy beszéljetek róla nyíltan és olyan légkör legyen, ahol nem kell félnie. Esetleg menjen el orvoshoz.
2016. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az is sokat tud segíteni ha pucsítol közben, kiadod kicsit jobban a hangod!

Ugyanis a férfinek ezek azok a kulcsfontosságú visszajelzések, hogy kívánja őt is a nő!


De sokat segít még nagyon az is ha tükröt tesztek a falra amiben jól látjátok egymást.


Magassarkú és olaj a csaj popójára, mellére is nagyon guszta ám! Ezek szerintem bármilyen kapcsolatot lángra lobbantanak.

2016. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

"A lényeg, hogy beszéljetek róla nyíltan és olyan légkör legyen, ahol nem kell félnie"

Omfg

Jön ám a baromságcunami.

2016. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!