Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen eredményt...

Szerintetek milyen eredményt hoz, ha reggel rögtön felkelés után 20 percet, majd este lefekvés előtt edzek 20 percet?

Figyelt kérdés
17 vagyok, 160 centi, és 58 kg. Sajnos nincs időm konditerembe menni, de szeretnék leadni úgy 5-8 kg-t. Főleg has-, comb-, és farizom erősítésére szolgáló feladatokat végzek, mert ezek a legkényesebb pontjaim, s zsír is csak itt van rajtam. A csontozatom elég vastag, alacsony vagyok, de olyan csuklóm van, mint a tökéletes, vékony dívák felkarja, nem beszélve a csípőmről. Tudnátok ajánlani valamit?

2015. okt. 4. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend.
2015. okt. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebb szénhidrátot, és inkább délután, este csinálj egyszerre egy 40 perces aerob edzést + utána 10 perc torna.


Nem kell mindennap, elég heti 4x-5x szerintem, pl minden hétköznap, hétvégén meg csak simál élj aktívan, menj el sétálni, túrázni, biciklizni...stb.

2015. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Sikerült lefogyni?
2017. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!