Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akármennyit eszek lefekvés...

Akármennyit eszek lefekvés előtt, reggel éhezem, mert gyors az emésztésem. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
eléggé lassitja a tömegelésem az, hogy gyors az emésztésem, és akármennyit eszek, de ihatok 2 adagolo kanálnyi fehérjét is, reggelre ugy érzem magam mint aki nem evett 1 hete. ötlet?

2015. márc. 31. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a tejsavó az eleve gyors felszívódású fehérje este kazeint kell enni. És mindenki éhes lesz reggelre mivel alvás közben nem tudsz 3 óránként enni. :D
2015. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezzel tisztában vagyok, de nekem annyi az utolso étkezésem mint más embernek az egész napi, de még sem elég.
2015. márc. 31. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:
De saját magadat nem kell viszonyítani másokhoz istenem. Saját magadnak kell kitapasztalni hogy, neked mi a jó.
2015. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lefekvés előtt annyit eszek, amennyit birok, reggel még is éhes vagyok. ezt tapasztaltam ki, többet enni nem tudok, inkább az érdekelne hogy mit a legcélszerűbb fogyasztani, vagy van-e olyan tápkieg ami pont erre való!
2015. márc. 31. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
KAZEINNN!!!
2015. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól írják, kazein tápkieget vegyél, de jó a túró is, abban is kazein van.
2015. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akár csinálhatod azt is amit én, este betolok 250-350g sovány túrót egy kis lenmagolajjal közvetlen lefekvés előtt. Felhúzom az órát és 1 órakor felkelek még betolok egy kazeines fehérje shaket. Ezzel reggel éppen 6-7 órára éhezem meg amikor pedig jön a reggeli.
2015. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!